rozpis zápasů ball
zavřít
Z Protivanova vezeme 3 body. SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1) - Novák, Běhal, Pospíšil, Kolečkář
Starší žáci vyhráli turnaj Spiďa cup ve Velkých Opatovicích. Ve finále porazili Blansko 5:2.
B mužstvo hraje ve čtvrtek v 18.00 hod. na hřišti v Čechovicích s Plumlovem.

MUŽI A

FK Troubky - Sokol Čechovice 2:2 (0:1)

9.kolo  hráno v Troubkách dne 5.10.2014
Branky: 0:1 Klváček (Halouzka), 2:2 Halouzka (Zacpal)
Sestava:

D.Klimeš
Jano – Vinklárek – Vlach - Čech
Varga – Drmola – Zacpal - Chmelík
Halouzka – Klváček

Střídali: Frys (Čech), Kolečkář (Chmelík)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

Do zápasu vstupujeme aktivně a hned v druhé minutě uniká obraně Halouzka, ale bohužel v této šanci jen nastřeluje brankaře domácích. Jsme aktivnější, Troubky nepouštíme k naší brance a tlak proměňujeme ve vedoucí gól. Aktivní Chmelík uniká po straně, nachází na druhé straně Halouzku, proti kterému vybíhá domácí brankář,  ten posouvá míč na Klváčka, pro kterého již není problém uklidit míč do opuštěné branky. Po vedoucím gólu jsme pořád aktivní, ale další branky se bohužel nedočkáme. Soupeř hru začal vyrovnávat a přiostřovat,  což mu bohužel rozhodčí umožnil. Domácí se dostávají častěji k zakončení a po jednom z rohů hlavičkují do břevna. Do kabin odcházíme s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas opět začíná naší šancí, ve které je náš hráč sražen v pokutovém území, ale bohužel píšťalka rozhodčího zůstává němá. Domácí se po této akci dostávají do brejku, který zakončují gólem. Kluci si přestávají plnit povinnosti a soupeř nás za to trestá další brankou. Neskládáme ale zbraně,  za což jsme odměněni vyrovnávající brankou, kdy centr z boku od Zacpala uklízí do sítě Halouzka. Ani jeden z týmu se nechce spokojit  s remízou. Domácí jsou ke vstřelení branky blíže, když za přihlížení rozhodčího vykopnou našemu brankaři míč z rukou a nastřelují tyč. My se v závěru dostáváme také do šancí, ale bohužel je zahazujeme a zápas končí remízou.S bodem z venku můžeme být spokojeni, ale určitě se v Troubkách dalo a mělo zvítězit.

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník :

„Podařil se nám vstup do utkání. Brzy jsme šli sami na brankáře, ale nedali jsme, do třicáté minuty jsme ale byli lepší, byli jsme na míči, měli jsme šance a vyplynul z toho i náš gól. Poté ale domácí vyrovnali hru. Nakopávali, hráli až zákeřně, faulovali, kde se rozhodčí nedíval, takže jsme dostali nakopáno. Troubky zatím moc bodů nemají a musely získat další, hrály jednoduchý fotbal, přitvrdily, snažily se nás rozhodit a okopávaly nás, to do fotbalu nepatří. Po přestávce se jim podařilo z brejku vyrovnat, poté šli domácí po chybě při autovém vhazování sami na brankáře a otočili výsledek. Poté jsme měli nějaké šance a závary, podařilo se nám vyrovnat a bod bereme.“

 tisk

Sokol Čechovice – Sokol Dub 3:2 (1:1)

8.kolo  hráno v Čechovicích dne 28.9.2014
Branky: 1:0 Klváček (Machynek), 2:1 Varga (Drmola), 3:1 Klváček (Machynek)
Sestava:

Piták
M.Prášil – Vinklárek – Jano - Mach
Drmola – Machynek – Haluza - Varga
Halouzka – Klváček

Střídali: Frys (M.Prášil), Chmelík (Haluza), Jansa (Varga), Žídek (Klváček)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

Do utkání jsme nastoupili bez stále nemocné opory Fanu Kolečkáře, ale již s uzdraveným Jardou Vinklárkem a také s 2 posilami ze Sokola Určice (Pitákem a Machynkem ), u kterých jsme využili tzv. statusu farmy a tito hráči tedy mohli za náš tým nastoupit. 

více ...28.9.2014

TJ Štěpánov - Sokol Čechovice 3:1 (1:0)

7.kolo  hráno ve Štěpánově dne 20.9.2014
Branky: 3:1 Halouzka (Drmola)
Sestava:

D.Klimeš
Frys – Vlach – Jano – Čech
Chmelík  - Zacpal – M.Klimeš – Drmola
Halouzka – J.Klváček

Střídali: Frys (Mach), J.Klváček (Ostratický), Chmelík (Žídek)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

video

více ...20.9.2014

Sokol Čechovice- Sokol Bělotín 2:3 (2:1)

6.kolo  hráno v Čechovicích dne 14.9.2014
Branky: 1:0 Halouzka (Haluza), 2:1 Zacpal (Haluza)
Sestava:

Zelinka

Jano – Vlach – Zacpal – Čech

Jansa  - Kolečkář – M.Klimeš – Haluza

Halouzka – J.Klváček

Střídali: Varga (Jansa), A.Prášil (M.Klimeš)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník : „Podařil se nám vstup a brzy jsme dali krásný gól, celou první půli to z naší strany bylo v pořádku, byli jsme aktivní, hráli po zemi. Od 60.minuty to ale šlo z naší strany dolů, začali jsme se herně vytrácet. Nemyslím si, že to bylo dáno fyzičkou, ale spíš nezkušeností. Hosté nás v závěru standardkami umlátili a přehráli. Mají na to vhodné typy hráčů a dobře nacvičené. Oproti Náměšti, proti níž jsme hráli „tužku“ to bylo lepší a posunuli jsme se. Bohužel se nám ale nepodařilo  odskočit, protože šance na třetí gól byly. Bělotín nás potrestal,  takový je bohužel fotbal.“

více ...14.9.2014

Sokol Čechovice - SK Náměšť 0:2 (0:1)

5.kolo  hráno v Čechovicích dne 7.9.2014
Branky: -------
Sestava:

Zelinka

Jano –Vinklárek – Vlach – Čech

Varga – Kolečkář – Haluza –Frys

Žídek – Halouzka

Střídali: Drmola (Haluza),  Zacpal (Frys), Chmelík (Jano), Ostratický (Žídek)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Jiří Jančík

Po čtyřech výhrách v řadě, přišlo v neděli vystřízlivění. Náměšť je pro náš tým velmi nepříjemný, houževnatý soupeř, který hraje řádně od podlahy a velmi jednoduše. Hráči dnes poznali, že fotbal bolí a pokud se chce uspět, musí se vždy a za každou cenu odmakat.

Hned v první minutě hosté zazlobili, naštěstí hlavička skončila těsně nad. Téměř z protiútoku se řítil zleva Halouzka na bránu, ale míč dobře netrefil, ale také z toho nic nebylo. To v 19.minutě už branka z první střely mezi tyče,  padla. Míč šel z pravé strany přes celou šíři, až nepokrytému levému útočníkovi a ten se přízemní ranou k levé tyči nemýlil – 0:1. Chvíli poté měli hosté další příležitost, ale Zelinka si poradil. Náš tým si do půle téměř žádnou šanci nevypracoval za zmínku stojí jen dalekonosná střela Halouzku těsně nad.

Ve druhé půli jsme byli blízko vyrovnání v 65.minutě, kdy byla před brankou hostí poměrně velká „skrumáž“ a obránci dvakrát vykopávali míč z brankové čáry. O pět minut později měl obří šanci střídající Ostratický, ale téměř dvoumetrového brankáře se mu přehodit nepodařilo. Poté jsme měl ještě jednu příležitost, ale branku by jsme dnes asi nedali. V závěru jsme otevřeli hru a soupeř nás velmi šikovným útočníkem v 89.minutě z brejku potrestal a zvýšil na 0:2. Bylo to dnes „den blbec“. Je třeba si z toho vzít ponaučení a tento výsledek se silným celkem Bělotína napravit. Každý zápas se musí odmakat naplno, nikdo se sám neporazí. 

Hodnocení trenéra Jaroslav Klimeše pro Prostějovský Večerník :

„Náměšť nemá špatné mužstvo. Dostali jsme gól po chybě, pak to zavřeli a my jsme nakopávali, nebylo to nic pro oko diváka. Chtěli jsme hrát sice po zemi a o přestávce jsme k tomu kluky nabádali, že je to jediná cesta jak uspět, a záblesky tam byly, jenže nešlo to a gól bychom nedali ani do soudného dne. Táhli jsme ale dlouhou šnůru, včetně přípravy asi osmi výher v řadě. Něco tím končí, něco naopak začíná. Teď nás čeká Bělotín, to bude na hody dobrý špíl, my i oni chceme hrát fotbal.“                          

více ...7.9.2014
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí