rozpis zápasů ball
zavřít
Z Protivanova vezeme 3 body. SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1) - Novák, Běhal, Pospíšil, Kolečkář
Starší žáci vyhráli turnaj Spiďa cup ve Velkých Opatovicích. Ve finále porazili Blansko 5:2.
B mužstvo hraje ve čtvrtek v 18.00 hod. na hřišti v Čechovicích s Plumlovem.

MUŽI A

FK Spartak Lipník nad Bečvou – Sokol Čechovice 1:2 (1:0)

4.kolo  hráno v Lipníku nad Bečvou dne 30.8.2014
Branky: 1:1 M.Klimeš ( Jano ), 1:2 Kolečkář ( P.Halouzka )
Sestava:

Zelinka

Jano – Vlach – Vinklárek –F.Čech

Varga – Kolečkář – Haluza – Drmola

Halouzka – Žídek

Střídali: M.Klimeš ( Haluza ), A.Prášil ( Kolečkář ), Chmelík ( Drmola ), Ostratický ( Žídek )
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský večerník :

Vítězství venku si velmi cením, byl to těžký zápas. Lipník má dobré mužstvo a připravil se na nás, nenechali nás hrát. Hráli agresivně, ovšem v mezích, po prvním doteku jsme na nic neměli čas. V první půli nám to neběhalo a bylo to špatné, pak jsme si to vyříkali a ihned po nástupu jsme dvěma rychlými brankami otočili. Zatím to byl náš nejhorší výkon, hlavně v první půli nám nic nešlo, byli jsme u všeho pozdě a nenabízeli jsme se, nevím co se stalo. Poprvé jsme také jako první inkasovali a byl jsem zvědavý, jak si s tím hráči poradí. Vyšlo nám to, takže jsme spokojení.

tisk

Sokol Čechovice – SK Lipová 3:1 ( 2:0 )

3. kolo na hřišti v Čechovicích - 24.8.2014
Branky : 1:0 Kolečkář (Halouzka), 2:0 Kolečkář penalta, 3:1 Halouzka (Ostratický)
Sestava :

Zelinka

Mach - Jano - Vinklárek - Čech

Drmola - Haluza - Kolečkář – Žídek

J.Klváček - Halouzka

Střídali :

Vlach (Mach), Ostratický (J.Klváček), Chmelík (Žídek)

1:3 (1:1)
Branky: 0:1 Drmola ( Halouzka ), 1:2 Kolečkář ( Varga ), 1:3 Halouzka ( Žídek )
Sestava:

Zelinka

Jano – Vinklárek – A.Prášil – F.Čech

Varga – Kolečkář – Drmola – Žídek

J.Klváček – Halouzka

Sřídali: Frys ( A.Prášil ), Spálovský ( Žídek ), Chmelík ( J.Klváček )

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský večerník : „Jsem spokojen, potvrdili jsme úvodní vítězství. Bylo to sice trochu ubojované, ale cením si toho, hrálo se na malém hřišti a domácí měli větší a zkušenější hráče, zatímco my máme spíše menší a navíc nám chyběli Haluza a Matěj Klimeš. Byli jsme ale trpěliví a měli jsme i trochu štěstí, proto se nám podařilo dát na cizím hřišti tři góly. Vyšel nám začátek a už v osmé minutě po Halouzkově asistenci se trefil Drmola, kluci si ale mysleli, že to opět půjde lehce a budou dávat i další góly, takže přišlo uspokojení a domácí převzali otěže hry. Hlubočky se spoléhaly na nákopy, protože na vysoké trávě vázla kombinace a ve 28.minutě nepokrytý hráč srovnal. Od té doby to byl boj ve středu hřiště, my jsme se přizpůsobili a také jsme nakopávali. Deset minut před koncem se stejně jako proti Klenovicím trefil z dálky Kolečkář a pár minut na to si Halouzka v brejku položil brankáře a skóroval do prázdné branky. Nelze stále  hrát jen na krásu, to si necháváme až na domácí derby s Lipovou….(úsměv) „

více ...17.8.2014

SOKOL ČECHOVICE – SK SLATINICE 6:0 ( 2:0 )

1. kolo na hřišti v Čechovicích - 10.8.2014
Branky : 1:0 Halouzka (Drmola), 2:0 M.Klimeš (Jano), 3:0 Halouzka (A.Prášil), 4:0 Drmola přímý kop, 5:0 Haluza (Chmelík), 6:0 Jano (A.Prášil)