MUŽI A

Sokol Čechovice - Sokol Dub 7:1 (1:0)

3.kolo

hráno v Čechovicích 22.8. 2021
1:0 Šteigl (Muzikant) 35.min., 2:0 Muzikant (Novák) 56.min., 3:0 Šteigl 61.min., 4:0 Hatle penalta 65.min., 5:0 Kolečkář (Veselý) 69.min., 6:1 Šteigl (Novák) 76.min., 7:1 Šteigl (Lakomý) 77.min.

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Hatle

Halouzka - Kolečkář - Novák - Valdez

Šteigl - Muzikant

Střídali:

46.min. Petržela (Valdez), 66.min. Hanák (Haluza), 66.min. Lakomý (Hatle), 73.min. Běhal (Muzikant), 81.min. Sobota (Kolečkář)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

FK Nové Sady "B" - Sokol Čechovice 1:6 (1:3)

2.kolo

hráno na Nových Sadech 15.8. 2021
0:1 Halouzka (Novák) 16.min., 0:2 Šteigl 24.min., 1:3 Šteigl (Halouzka) 37.min., 1:4 Šteigl (Halouzka) 48.min., 1:5 vlastní gól 53.min., 1:6 Kolečkář (Šteigl) 88.min.

Klimeš

Střídali:

46.min. Kolečkář (Jurníček), 51.min. Běhal (Veselý) 82.min. Sobota (Hatle), 82.min. Petržela (Muzikant)

více ...15.8.2021

Sokol Čechovice - FC Beňov 2:3 (2:1)

1.kolo

hráno v Čechovicích 8.8. 2021
1:0 Muzikant (Novák) 4.min., 2:1 Muzikant (F.Halouzka) 42.min.

Klimeš

Veselý - Jurníček - Walter - Hanák

Valdez - Lakomý - Novák - Kadlec

Muzikant - F.Halouzka

Střídali: 67.min. Haluza (Valdez), 83.min. Nejedlý (Veselý), 87.min. Hatle (Novák)

V tomto utkání se jednoznačně potvrdilo, že stále platí pravidlo "nedáš - dostaneš". Množství šancí které jsme spálili za stavu 2:1 bylo alarmující a soupeř následně naší střelecké nemohoucnosti využil.

Začátek zápasu byl ale velmi smutný. Před úvodním hvizdem rozhodčího jsme uctili minutou ticha památku našeho dlouholetého fotbalového činovníka Luboše Meixnera, který nás tento týden náhle ve věku nedožitých 66 let opustil.

Následně jsme pak do utkání vstoupili opravdu výborně, hned ve 4.minutě obešel golmana Radim MUZIKANT a střelou z levé strany otevřel skóre. Soupeř mohl vyrovnat ve 12.minutě, ale Klimeš zachránil. O minutu později Novák z dobré pozice nepřesně hlavičkoval. Ve 21.minutě to bylo 1:1, nejprve Klimeš šanci zneškodnil, ale u odraženého míče byl první útočník hostí a prostřelil vše. O deset minut později měl Beňov opět šanci, ale náš brankář zachránil. Ve 40.minutě přišla opět naše chvíle, nepřímý volný kop před pokutovým územím hostí, skvěle rozehrál Halouzka a MUZIKANT vymetl levou šibenici 2:1. A takto skončil i poločas.

Druhou půli jsme začali herně výborně, prakticky jsme nepustili Beňov před našeho brankáře. Festival zahozených šancí začal v 54.minutě, kdy šanci Halouzky zneškodnil beňovský golman. O čtyři minuty později stejný hráč opět brankáře nepřekonal. O chvíli později se ocitl v nadějných šancích Kadlec a Valdez. V 65.minutě nastřelil tyč Novák. Místo aby to bylo 4:1 nebo 5:1 se soupeř držel na dostřel a v 67. a 72. minutě otočil skóre. Fotbalové pravidlo "nedáš - dostaneš" jsme si bohužel užili naplno.

Do konce zápasu se nám už vyrovnat nepodařilo a Beňov si tedy odvezl z Čechovic 3 body. Nicméně jedná se jen o první zápas sezóny, napravit tento zápas můžeme už příští neděli v Nových Sadech.

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Jsem hodně zklamaný z výsledku. Fotbal se však hraje na góly a ne na kdyby. Měli jsme snad osm šancí, ale neproměnili jsme je. Byla to jen naše nekvalita, na nic se vymlouvat nemůžeme. Soupeř vytěžil z minima maximum. Dopředu má běhavé a zároveň rozdílové hráče, kteří dokáží šance proměňovat. A to potvrdili. Produktivita rozhodla.