Sokol Čechovice - Sokol Konice 2:1 (0:1)

1:1 Novák (F.Halouzka) 50.min., 2:1 Kolečkář (Lakomý) 61.min.

Střídali: 60.min. Hatle (Petržela), 89.min. Muzikant (F.Halouzka), 91.min. Frys (Novák)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Chtěl bych pogratulovat hráčům k vítězství. Na utkání jsme se připravili, měli jsme o soupeři hodně informací. V prvním poločase si hráči rady ale nevzali k srdci, byli jsme méně aktivní, přesto jsme měli dvě velké šance, obě od Filipa Halouzky. Konice si to nekomplikovala, hrálo to svoje, tedy křížné nahrávky a přes Kamenného. Věděli jsme o tom, přesto utekl obraně a dal na 0:1 a měl i další šance. Za druhý poločas ale patří klukům absolutorium. Dlouho jsem je neviděl tak bojovat, bylo vidět, že zápas opravdu chtějí vyhrát. V závěru byla spousta přečíslení, ale zakončovali jsme zbrkle. Soupeři pak gratuluji k výkonu. Nyní nás čekají samí soupeři ze špice tabulky, doslova pekelný los. Ta série nám nastaví zrcadlo, jak na tom skutečně jsme."

1.HFK Olomouc B - Sokol Čechovice 2:1 (2:0)

F.Halouzka - Muzikant

Střídali: 41.min. Kolečkář (Novák), 46.min. Hatle (Běhal), 62.min. Frys (Pospíšil), 81.min. Páleník (Veselý), 83.min. O.Halouzka (Muzikant)

"Je to druhá prohra v řadě. Do utkání jsme  nevstoupili dobře. Prohrávali jsme osobní souboje, nedokázali jsme si vytvořit šance. Když už jsme nějakou měli, nevolili jsme jednoduché zakončení, ale ještě hledali, komu dále nahrát. 1.poločas byl špatný, srážely nás individuální chyby, soupeř nás nepřehrával, nedostával se do tlaku kombinací, spíše právě našimi chybami. Ve druhém poločase jsme byli klidnějsí, dostávali jsme  se více k balonu. Dařilo se nám,  zradila nás ale finální fáze. Až na hezkou šanci po ose Halouzka - Walter. Po vstřelení gólu jsme vrhli všechny síly do útoku,  větší šanci jsme si ale nevytvořili. Musíme se nyní zlepšit a soustředit se na těžký zápas s Konicí."

více ...22.9.2019

Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 3:1 (1:0)

Novák - F.Halouzka

Střídali: 64.min. Muzikant (Hatle), 69.min. Klváček (Běhal), 80.min. Frys (Pospíšil)

"Prohráli jsme si zápas vlastními chybami. Nemohli jsme  počítat do utkání s pěti hráči, tým jsme doplnili "béčkem". Přesto jsme měli podat lepší výkon a dosáhnout lepšího výsledku. Začátek jsme měli dobrý, pak jsme ale vyklidili střed pole. Domácí nás pak zarputilostí a důrazem přetlačili. Když jsme se pak v závěru nadechovali k tlaku, dostali jsme okamžitě gól na 3:1 z rozehrávky. Pak jsme už nic kloudného nevymysleli. Kolektivně jsme to odehráli špatně, někteří propadali také individuálně."

více ...18.9.2019

Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min.

Klimeš

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)

"Chtěl bych pochválit hráče za výkon a za výsledek. Hráli jsme doma a derby, záleželo nám na tom o to více. Hráče jsem upozorňoval, že neexistuje podcenění soupeře. Skutečně jsme pak prvních dvacet minut hráli velmi aktivně, dařila se nám kombinace, byli jsme na míči. Nejdříve se nám nedařilo dát branku, pak jsme to ale protrhli. 2.poločas naopak podle mě z naší strany tak dobrý nebyl. A inkasovali jsme až v závěru. Jsem rád za takový zápas, kdy klukům stoupne sebevědomí. I proto, že nás čeká blok čtyř zápasů s těžkými soupeři ze špice tabulky. Ta utkání nastaví zrcadlo. Za individuální výkony bych pak chtěl specielně pochválit Filipa Halouzku, čtyři branky se jen tak nevidí. Navíc se doteď střelecky trápil, o to víc jsem rád, že se zadařilo. Vyzdvihl bych také Lakomého, který nenápadným ale velmi poctivým výkonem přispěl k výhře. Přispíval přitom i v ofenzívě."

více ...15.9.2019

Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (1:0)

F.Halouzka

Střídal: 46.min. Veselý (Sobota), 46.min. Chmelík (Běhal), 46.min. Muzikant (Frys), 46.min. Klváček (F.Halouzka), 76.min. Š.Hanák (Matula)