rozpis zápasů ball
zavřít
FAČR ukončila dne 7.4. z důvodu nouzového stavu sezónu 2019-2020.
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
V sobotu 6.6. od 17.00 hod. hraje naše "A" mužstvo přípravné utkání v Kostelci. Přijďte naše mužstvo povzbudit.

Výsledková část

Sokol Čechovice - Sokol Lázně Velké Losiny 7:1 (3:0)

16. kolo na hřišti v Čechovicích 19.4.2015
Branky :

1:0 Růžička, 2:0 Rotschedl (Grulich), 3:0 Grulich (Černý), 4:1 Grulich penalta, 5:1 Růžička (Grulich), 6:1 Hájek (Černý), 7:1 F.Baroš (Růžička)

Sestava :

Navrátil

Valdez - Sklenář - Rus - D.Baroš 

Hájek - F.Baroš - Frohn 

Růžička -Černý - Grulich

Střídali : Smolka, Schuster, Borovský, Rotschedl
Trenér : Petr Hájek
Asistent : Josef Sklenář
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

    Počátek střetnutí byl z naší strany mírně nervózní, opět se nám nepodařilo proměnit několik šancí  a tak byl do 12.minuty stav 0:0. Teprve poté se individuálně prosadil Marek RŮŽIČKA a z našich kluků vše spadlo. Na 2:0 zvýšil po pěkné přihrávce Růžičky Michal ROTSCHEDL a do půle přidal třetí branku Matěj GRULICH.

    Hned na začátku druhé půle snížili hosté polovlastní brankou na 3:1, ale o minutu později jsme odpověděli brankou z penalty, kterou proměnil Matěj GRULICH. Naši hráči si poté vypracovali další šance, ale branky už přidali jen RŮŽIČKA, HÁJEK a F.BAROŠ. Výsledek zápasu mohl být klidně dvouciferný, snad si kluci šetří střelný prach na další těžké zápasy, které nás teď čekají.

Středa 22.4. S.Čechovice - FK Nové Sady 16.00 hod.

Sobota 25.4. S.Čechovice - Slovan Černovír 9.00 hod.

Středa 29.4. S.Čechovice - FK Jeseník

 

 tisk

FC Želatovice - Sokol Čechovice 1:5 (1:1)

15. kolo na hřišti v Želatovicích 11.4.2015
Branky :

1:1 Vybíral (Černý), 1:2 Růžička (Rotschedl), 1:3 F.Baroš (Růžička), 1:4 Borovský (Růžička), 1:5 Grulich (Růžička)

Sestava :

Navrátil

Schuster - D.Baroš - Černý - Smolka

Borovský - F.Baroš - Frohn 

Rotschedl - Růžička - Grulich

Střídali : Handl, Jahelka, Vybíral
Trenér : Petr Hájek
Asistent : Josef Sklenář
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

více ...

MFK Vyškov 2001 - Sokol Čechovice 1:5 (0:3)

Starší žáci 2.přípravný zápas - 21.3. ve Vyškově
Branky :

2x F.Baroš, Handl, Růžička, Hájek

Sestava :

Navrátil

Schusterš - D.Baroš - Černý - Smolka

Frohn - Valdez - F.Baroš - Hájek 

Růžička - Grulich

Střídali : Borovský, Handl, Jahelka, Paar
Trenér : Petr Hájek
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

více ...

Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 7:1 (4:1)

13. kolo na hřišti v Čechovicích 2.11.2014
Branky :

1:0 Růžička (Černý), 2:1 Schuster (Páleník), 3:1 Hájek (Páleník), 4:1 Hájek (Schuster), 5:1 Růžička (Borovský), 6:1 Růžička (Černý), 7:1 Páleník (Grulich)

Sestava :

Valdéz

D.Baroš - Sklenář - Černý - Smolka

Hájek - Růžička - F.Baroš - Borovský 

Páleník (K) - Grulich

Střídali : Rotschedl, Krčál, Schuster, Frohn
Trenér : Petr Hájek
Asistent : Josef Sklenář
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

 

Poslední zápas sezóny jsme zvládli a soupeře z Brodku u Přerova rozstříleli 7:1. Střelecky se blýskl hattrickem Marek RŮŽIČKA.

V bráně nastoupil Daniel Valdéz, ale vzhledem k tomu, že obrana hrála velmi dobře, moc práce neměl. Hned ve 3.minutě jsme se ujali po rohovém kopu a brance RŮŽIČKY vedení. Soupeř ale z jedné šance a krásné střele ve 14.minutě vyrovnal. Nicméně hned o minutu později nám vrátil vedení Filip SCHUSTER a poté se dvakrát do poločasu trefil Jirka HÁJEK. Ve druhé půli jsme hostům již nic nedovolili a upravili výsledek až na 7:1. Poslední branku vstřelil výstavní ránou Kuba PÁLENÍK.

Sezónu jsme tak ukončili na 2.místě krajského přeboru se ziskem 32 bodů, 2 body za vedoucím Jeseníkem. Škoda úplně zbytečné porážky v Kozlovicích a ztráty bodů s Konicí, mohli jsme tak vést tabulku. Nicméně i tak máme vše ve svých rukou a nohou :-). Všechny soupeře z čela tabulky máme na jaře doma. Takže to chce v zimě pořádně potrénovat a připravit se na jaro. 

více ...

FK Mohelnice - Sokol Čechovice 2:3 (0:1)

12. kolo na hřišti v Mohelnici 26.10.2014
Branky :

0:1 Hájek (Páleník), 0:2 Borovský (Růžička), 1:3 Schuster (Růžička)

Sestava :

Pazdera

D.Baroš - Sklenář - Černý - Valdéz

Hájek - F.Baroš - Růžička - Rus 

Páleník (K) - Grulich

Střídali : Smolka, Rotschedl, Krčál, Schuster, Frohn, Borovský
Trenér : Petr Hájek
Asistent : Josef Sklenář
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

 

Na hřišti lídra tabulky jsme odjeli v téměř kompletní sestavě (chyběl jen nemocný David Výmola a Kuba Flajsar). Ztráta dvou bodů na Mohelnici pro nás znamenala výzvu - neprohrát.

A lepší vstup do zápasu jsme si nemohli přát. Ještě se všichni naši fanoušci z řad rodičů nepřesunuli na svá místa a už jsme se mohli radovat z vedení. Jednalo se asi o náš nejrychlejší gól, který jsme kdy dali. Kuba Páleník vysunul Jirku HÁJKA a ten po 15 vteřinách zařídil naše vedení. Z tohoto šoku se ale domácí rychle otřepali a převzali iniciativu. Nicméně naše obrana pracovala velmi dobře a do žádné šance Mohelnici nepustila. Naopak my jsme mohli ještě dvakrát skórovat, nejprve šel z levé stranny na brankáře Páleník, ale brankář šanci vystihl, a poté měl stoprocentní tutovku po rohu hlavou Filip Baroš, ale těsně minul. Na konci poločasu se hra přiostřila, což odnesl zraněním nártu Kuba Páleník a musel nedobrovolně opustit hřiště a vystřídat.

Začátek druhého poločasu se nám vyvedl stejně, jako ten první. Důrazný Marek Růžička, který odehrál v Mohelnici výborný zápas, poslal kolmou přihrávku na nabíhajícího Mária BOROVSKÉHO, který byl o chvilku dřív u míče než brankář a zvýšil na 2:0. Domácí nás opět přitlačili, ale až do 57.minuty jsme jim nic nedovolili. Adam Rus hlídal jejich nejlepšího hráče Vojtěcha Cikryta a ten se prosadil až v této minutě, kdy jsme udělali před velkým vápnem chybu v rozehrávce. Nicméně hned vzápětí poslal Růžička do brejku Filipa SCHUSTERA a ten z velkého vápna prostřelil brankáře a zvýšil na 1:3. Krásná akce a velmi důležitý gól. Tento stav vydržel až téměř do konce střetnutí, ale Mohelnici se podařilo 20 vteřin před koncem ještě snížit na 2:3, což nám ale už nevadilo. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla naplno vypuknout radost hráčů i rodičů, výhra v Mohelnici je velmi cenná.

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí