0:1 Páleník (Smolka), 0:2 Páleník (Borovský)

Střídali : Borovský, Grulich, Kopřiva
Trenéři : Petr Hájek
Vedoucí mužstva:

Josef Sklenář

Utkání s Jeseníkem začalo hned ve středu ráno, kdy jsme se dozvěděli, že brankář Dan Navrátil , který měl jet dnes  s námi, je zraněný a nepojede. Okamžitě jsme začali jednat a nakonec se díky všem zainteresováným podařilo sehnat Peťu Pazderu, který pan odchytal vynikající zápas. Výlet k nejvzdálenějšímu soupeři trval téměř 9 hodin, odjez byl stanoven na 12.00 hod.

Výhra mladších žáků i nám vlila sebevědomí a to se projevilo v 7.minutě, kdy se Kuba PÁLENÍK prosadil svou rychlostí a šajtlí okolo brankáře otevřel skóre. V první půli jsme měli my i domácí několik šancí, ale stav po 35 minutách byl 0:1. Druhý poločas začal stejně jako první, Kuba PÁLENÍK si narazil míč s Borovským, utekl obránci a vstřelil úplně stejný gól, jako ten první. Pak nás Jeseník sevřel a prakticky nás již do ničeho nepustil, byli jsme pod velkým tlakem, ale podržel nás brankář Pazdera. Kromě něj, hrál výborně Adam Rus a střelelec obou branek Jakub Páleník. Nicméně všichni hráči zápas parádně odmakali a po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli vyčerpaní, ale šťastní, slavit vítězství.

Sokol Lázně Velké Losiny - Sokol Čechovice 0:6 (0:3)

3. kolo na hřišti ve Velkých Losinách 7.9.2014
Branky :

0:1 Černý penalta, 0:2 Borovský (Valdez), 0:3 Výmola (Grulich), 0:4 Černý přímý kop, 0:5 Hájek (Borovský), 0:6 Černý přímý kop

Sestava :

Pazdera

Hájek - Valdez - F.Baroš (K) - Výmola

Grulich - Batěk

Střídali : Borovský, Frohn, Kopřiva

Zápas v podhůří Jeseníků se odehrál za krásného letního počasí. Úvod byl vyrovnaný, zpočátku nám vysocí hráči soupeře dělali problémy, ale naštěstí vše vyřešila obrana nebo brankář Pazdera. Až přišla 25.minuta a ruka domácího obránce v pokutovém území. K penaltě se postavil Dan ČERNÝ a střelou k levé tyči otevřel skóre 0:1. O chvíli později se tečovanou střelou prosadil navrátilec BOROVSKÝ - 0:2. A do poločasu přidal ještě třetí branku VÝMOLA.

Ve druhé půli jsme už domácím moc nepovolili, obrana hrála odpovědně a naopak jsme přidali ještě další tři branky. Dvakrát se trefil z přímých kopů ČERNÝ a šestou branku dal HÁJEK.

Byl to dobře odehraný zápas, ve kterém jsme si vypracovali daleko víc šancí, ale trenérovi chyběla mezihra a kombinace. Takže rezervy ve hře ještě jsou.

více ...

Sokol Čechovice - FC Želatovice 8:0 (3:0)

2. kolo na hřišti v Čechovicích 31.8.2014
Branky :

1:0 Rus (Výmola), 2:0 Rus (Černý), 3:0 Grulich (Pálenik), 4:0 Černý penalta, 5:0 Černý (Výmola), 6:0 Valdéz (Grulich), 7:0 Borovský, 8:0 Rus (Palenik)

Petr Klimeš

Úvodní domácí střetnutí nám vyšlo na jedničku. Hned v prvních dvou minutách jsme si vytvořily 2 obrovské šance, ale bohužel nic. Až teprve v 8.minutě se trefuje z boku Adam Rus a určuje tím ráz zápasu. V poklidné utkání jsme přidali dalších 7 branek a připsali jsme si premiérové vítězství v krajském přeboru 8:0 !!!!

více ...

FK Nové Sady - Sokol Čechovice 2:2 (1:2)

1. kolo na hřišti v Nových Sadech 23.8.2014
Branky : 0:1 Páleník (Grulich), 1:2 Černý (p.k.)

Petr Klimeš

První mistrovský zápas v nové sestavě starších žáků jsme odehráli v Nových Sadech. Bohužel jsme doplatili na žalostnou koncovku. Místo toho, abychom zápas v klidu dohráli, tak se soupeři podaří ze čtvrté rány mezi tyče vyrovnat. Je ale vidět, že v mužstvu je velký potenciál a když se kluci sehrají a uzdraví, můžeme znovu hrát o nejvyšší příčky.

více ...

Čechovice - Nemilany 12:0 (5:0)

25. kolo na hřišti v Čechovicích 7.6.2014
Branky : 3´ Grulich (Rus), 10´ Bašný (Halouzka F.), 13´ Bašný (Halouzka F.), 20´ Hanák (Bašný), 26´ Halouzka F. (Páleník), 40´ Hruban (Bašný), 50´ Halouzka O. (Rus), 60´ Halouzka F. (Batěk), 63´ Spurný (pen.), 65´ Rus (Páleník), 66´ Kravák L. (Výmola), 69´ Liška (pen.)
Sestava : Spurný, Kumstát, Bašný, Vybíral, Hanák F., Halouzka F., Grulich, Hruban,
Střídali : Páleník, Piňos, Sklenář, Výmola, Batěk, Kravàk L., Růžička
Trenéři : Jaroslav Liška a Josef Liška