rozpis zápasů ball
zavřít
B mužstvo zvítězilo v Olšanech 1:3 (1:1) - Konečný, J.Klváček, Muzikant.
Áčko porazilo v posledním zápase Plumlov 5:0 (3:0) - 2x Ján, 2x Frys, Haluza.
Dorost zvítězil ve Šternberku 2:6 (1:3) - 2x Karásek, 2x Sobota, Růžička, Valdez

Výsledková část

Sokol Čechovice - MFK Havířov 1:0 (1:0)

18.kolo hráno na umělce v Prostějově 16.4.2017
Branka:

1:0 Valdez penalta 31.min. 

Sestava:

Navrátil

Smolka - Hájek - D.Baroš - Schuster 

Krčal - Valdez - Sklenář - Moural

Růžička - F.Baroš

Střídali: 78.min. Pekař (Moural)
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

   Tabulkové postavení obou týmů nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o velice bojovný a vyrovnaný zápas. Na podzim se na havířovské půdě radovalo z vítězství mužstvo Čechovic po nejtěsnějším možném výsledku 1:0, kdy branku vstřelil Pátek. Ten však tentokrát společně s Frohnem a stále zraněným Páleníkem chyběl. Od prvních minut bylo jasné, že největší část zápasu se bude odehrávat ve středu hřiště, do vápna se oba týmy dostávaly jen sporadicky a tak jediné ohrožení branky na jedné či druhé straně přicházelo ze střední či větší vzdálenosti. I tak se však především gólman domácích Dan Navrátil několikrát vyznamenal. Při jednom z rychlých útoků čechovických hráčů se dostal do šance Filip Baroš, příležitost ke střele však promarnil a tak jej vysvobodil až jasný penaltový zákrok soupeře, nutno říct, velice netaktický. A protože v dresu domácích figuruje i zatím stoprocentní exekutor pokutových kopů Valdez, byl již tak nějak všem přítomným předem jasné, že se Čechovice dostaly do vedení 1:0. Následovala vyrovnaná pasáž, stále převládal spíše boj a osobní souboje nad kombinační hrou. Po přestávce k žádné větší změně nedošlo, domácí výborným taktickým počínáním nedali soupeři až na jeden nebezpečný střílený centr žádnou větší možnost srovnat skóre. A protože se nepodařilo rozvlnit síť ani na druhé straně, skončilo utkání stejným výsledkem jako na podzim, tedy 1:0 ve prospěch mladších dorostenců z Čechovic.

 

    Komentář trenéra: „Ačkoliv nám chybělo několik hráčů ze základní sestavy a k tomu další kluci hráli i přes drobné šrámy a zranění, věřil jsem tomu, že dnes můžeme vyhrát. Za bojovnost a skvělé taktické počínání klukům děkuji, pracovali dnes skvěle. Prakticky jsme neměli možnost střídat, k dispozici byl pouze náhradní gólman žákovského věku a tak všichni museli naplno odmakat celých 80 minut hry. Podařilo se. Tento tým začíná být obrovsky silný po psychické stránce, všichni věří v to, že se každý zápas vyhraje. Soupeři jsou si toho určitě vědomi, je vidět, že se proti nám nikomu nehraje dobře.“

 

 

 tisk

FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:2 (2:0)

17.kolo hráno na umělce ve Vsetíně dne 8.4.2017
Branky:

2:1 Frohn 50.min., 4:2 Valdez penalta 82.min. 

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Krčal 

Frohn - Valdez - Hájek - Páleník

Růžička - Pátek

Střídali: 28.min. Smolka (Sklenář), 73.min. Moural(Hájek), 76.min. Pekař (Navrátil)
Vedoucí mužstva: Martin Pytela

  Na jaře zatím neporažené družstvo mladšího dorostu čekal na Valašsku přímý souboj o sedmou pozici. Zpočátku to vypadalo na pohodový zápas, hrálo se pouze na polovinu Vsetína. Byli to ovšem domácí, kdo z prvního pobytu na naší půlce vytěžili gól. Do přestávky se domácí do koncovky dostali celkem třikrát, bohužel kromě jednoho pokusu dvakrát rozvlnili síť. Čechovický tým působil od inkasovaného gólu zaskočené a až na nebezpečné standardky si žádné příležitosti nevypracoval, územní převaha nevedla k ničemu. Změna přišla až po přestávce, kdy se nejprve prosadil David FROHN a potvrdil svou rostoucí formu. Nasládovala pasáž ve které byl nejvíce viděn rozhodčí. Nejprve přehlédl dva jasné fauly připomínající spíše zápasnické chvaty než fotbalové souboje , po nichž padl třetí gól. Dále neviděl či nechtěl vidět ruku ve vápně a tak místo napínavého závěru utkání domácí přidali čtvrtý gól a bylo to 4:1. Kosmetickou tečku pak přidal po faulu na Frohna z penalty, Daniel VALDEZ. Emocemi protkaný zápas tedy skončil 4:2 v náš neprospěch.

 

   Komentář trenéra: K rozhodčímu se již vyjadřovat raději nebudu. Spíš mě ale mrzí to, že jsme nedokázali kvalitou ani bojovností navázat na naše předchozí dobře zvládnuté zápasy. Nic co mělo být předvedeno, předvedeno nebylo, až na jeden signál, bohužel bez rozvlnění sítě. Týkalo se to úplně všech, všichni ti, co do zápasu zasáhli, hráli minimálně o úroveň hůře, než před týdnem. Na ostatní se ohlížet nemůžeme, některé věci nejde ovlivnit. Na rozdíl od toho, co můžeme sami natrénovat a kam až se můžeme dále výkonnostně posunout

 

více ...

Sokol Čechovice - FK Krnov 4:3 (1:2)

16.kolo hráno na umělce SCM dne 2.4.2017
Branky:

1:0 Valdez 4.min., 2:2 Valdez 42.min., 3:2 Pátek 46.min., 4:3 Růžička 78.min.  

Sestava:

Navrátil

Schuster - F.Baroš - D.Baroš - Krčal 

Frohn - Valdez - Hájek - Moural

Růžička - Pátek

Střídali: 21.min. Sklenář (Moural), 71.min. Smolka(Pátek), 80.min. M.Vybíral (Frohn)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

  Mladší dorost přivítal ve svém azylovém prostředí na umělé trávě v Prostějově soupeře z Krnova. Hosté v minulém kole poněkud překvapivě „přejeli“ na domácím hřišti Šumperk a dalo se tak očekávat velice těžké utkání, což se také následně potvrdilo. Nejprve se z počátečního tlaku čechovickým fotbalistům podařilo vstřelit úvodní gól zápasu, kdy se po úniku Pátka prosadil VALDEZ, jediný úspěšný střelec minulého zápasu. Z dalších šancí se již rozvlnit síť nepodařilo a tak udeřili po standardní situaci hosté. Aby toho nebylo málo, tak hned dvakrát, nutno však říct, že zaslouženě. A to ještě můžeme být rádi, že Dan Navrátil v bráně předvedl několik někdy až dech beroucích zákroků. Do kabin se tedy šlo za stavu příznivějšího pro Krnov. Začátek druhého poločasu však již patřil našim dorostencům, když po pěkné akci skóroval opět VALDEZ a několik minut po něm vedení zařídil PÁTEK. Krnovští hráči začali být frustrováni a naskytla se tak šance pro vytvoření si rozhodujícího trháku. Místo toho však přišla chyba v obraně (obrany vůbec v nedělním zápase měly zřejmě dovolenou) a pět minut před koncem soupeř vyrovnal. Zároveň se začal nadechovat k náporu, jehož vyústěním měla být rozhodující branka. Síť se však nakonec rozvlnila na druhé straně, v 78. minutě vítězství Čechovic zařídil Marek RŮŽIČKA po asistenci Davida Frohna. V zápase hraném bez obran jsme tedy zvítězili 4:3 a po cenném bodu z Valašského Meziříčí si připsali důležitou výhru, na niž budeme chtít navázat příští týden ve Vsetíně.

  Komentář trenéra : "Místo toho, abychom po vedoucím gólu přidali další a mohli si tak zápas s nervózním soupeřem užít, jsme nepochopitelně zvolnili a zařadili jedničku. Krnov toho využil, druhou dvacetiminutovku prvního poločasu nás přehrával a vedl zaslouženě. Pak se naštěstí kluci oklepali a začali alespoň deset minut předvádět fotbal, na který mají. Bohužel pak opět přišla volnější pasáž a zasloužené vyrovnání. Naštěstí naše touha po vítězství byla silnější a tři body jsou doma. Škoda jen, že utrápené. Směrem dopředu to nebylo špatné, ale vzadu se kupila chyba za chybou.

 

více ...

TJ Valašské Meziříčí - Sokol Čechovice 1:1 (1:1)

15.kolo hráno ve Valašském Meziříčí 26.3.2017
Branka:

1:1 Valdez 28.min.  

Sestava:

Navrátil

Schuster - F.Baroš - D.Baroš - Krčal

Frohn -  Valdez - Hájek - Sklenář

Růžička - Páleník

Střídali: 41.min. Moural (Krčal), 60.min. Pátek (Sklenář), 72.min. Smolka (Frohn)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová
více ...

FC Boskovice - Sokol Čechovice 4:0 (2:0)

2.přípravný zápas hráno na umělce v Boskovicích dne 11.3.2017
Branka:

-----

Sestava:

Navrátil

Schuster - D.Baroš - Pátek - Skoumal

Krčal - Hájek - Valdez - F.Baroš - Handl

Růžička 

Střídali: Moural, M.Vybíral, Kvoch
Trenér: Martin Pytela

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí