rozpis zápasů ball
zavřít
Z Protivanova vezeme 3 body. SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1) - Novák, Běhal, Pospíšil, Kolečkář
Starší žáci vyhráli turnaj Spiďa cup ve Velkých Opatovicích. Ve finále porazili Blansko 5:2.
B mužstvo hraje ve čtvrtek v 18.00 hod. na hřišti v Čechovicích s Plumlovem.

Výsledková část

Sokol Čechovice - 1.HFK Olomouc 6:0 (2:0)

10.kolo hráno v Čechovicích dne 15.10.2017
Branky:
1:0 Skoumal 10.min., 2:0 Skoumal 15.min, 3:0 Valdez 62.min., 4:0 Bašný 73.min., 5:0 Frohn 77.min., 6:0 Spurný 86.min.
Sestava:

Pekař

T.Vybíral - Sklenář - Kumstát - Smolka

Sedlák - Halouzka - Valdez - Mucha

Handl - Skoumal

Střídali: Schuster, M.Vybíral, Hájek, Frohn, Bašný, Spurný,   Zápeca
Trenér: Martin Pytela


tisk

FK Mohelnice - Sokol Čechovice 2:2 (1:0) na PK 4:2

9.kolo hráno v Mohelnici dne 7.10.2017
Branky:
2:1 Valdez 60.min., 2:2 Skoumal 76.min.
Sestava:

Zápeca

Schuster - Sedlák - Kumstát - Smolka

M.Vybíral - Halouzka - Valdez - Hájek 

Mucha - Skoumal

Střídali: Handl, T.Vybíral
Trenér: Martin Pytela

   Další těžký zápas odehráli dorostenci v Mohelnici, kde je čekal druhý celek tabulky. Vstup do zápasu měli lepší hosté, ovšem nic více než náznaky šancí z toho nevzešlo. Naopak po křídelní akci domácích a zakončení z hranice vápna se vedení ujala Mohelnice. Do poločasu mohli přítomní vidět především tuhý boj okolo středového kruhu a obrovskou šanci Skoumala, kterého však domácí gólman skvěle vychytal. Druhé dějství začalo pro čechovické nešťastně, když po zaváhání Zápecy a přesné střele domácího exekutora došlo podruhé k rozvlnění sítě a průběžnému vedení Mohelnice 2:0. Následovala však znatelná proměna Čechovic, z níž nemohlo pramenit nic jiného než snížení po krásné kombinaci tria Vybíral T. - Handl – Valdez. Velké nasazení přineslo i vyrovnávací branku po individuální akci Muchy, kdy branku vstřelil Skoumal. Do konce zápasu již ke změně skóre nedošlo a následovaly pokutové kopy. V nich se neprosadil Valdez a Tomáš Vybíral, na druhé straně si Pekař s domácími střelci poradit nedokázal.

Hodnocení trenéra: „Výborný vstup plný nasazení a snahy bohužel gólový efekt nepřinesl a byli jsme to opět my, kdo musel dotahovat. Po druhém gólu jsme se však zmátořili a předvedli skvělých 30 minut, kdy fungovalo vše tak, jak má. Škoda toho, že jsme v penaltovém rozstřelu nedokázali přidat bonusový bod. Fotbal to byl v Mohelnici velice slušný.

více ...

Sokol Čechovice - Sokol Konice 1:1 (0:1) na PK 3:5

8.kolo hráno v Čechovicích dne 1.10.2017
Branka:
1:1 Kumstát 71.min.
Sestava:

Zápeca

Sklenář - Bašný - Kumstát - Schuster

Sedlák - Halouzka - Valdez - Hájek

Mucha - Skoumal

Střídali: M.Vybíral, Handl, Frohn, Pekař, Růžička, Smolka, T.Vybíral
Trenér: Martin Pytela
více ...

Sokol Čechovice - Slovan Černovír 1:4 (1:1)

7.kolo hráno v Čechovicích dne 28.9.2017
Branka:
1:1 Halouzka 38.min.
Sestava:

Zápeca

Schuster - Valdez - Kumstát - T.Vybíral

Sedlák - Halouzka - Hájek - Mucha

Handl - Skoumal

Střídali: M.Vybíral, Rúžička, Bašný, Smolka, Pekař
Trenér: Martin Pytela

    Po třech výhrách v řadě přišel na řadu zřejmě nejsilnější možný soupeř, který na nás v letošní sezóně může narazit. Jednalo se o Slovan Černovír, lídra tabulky. Od počátku bylo jasné, že dnes nelze očekávat pohledné kombinační akce, nýbrž tuhý boj ve středu hřiště s celou řadou trestných kopů. Mírně aktivnější domácí byli první, kdo si jednu z podobných situací nepohlídal a po nákopu z půli hřiště se Černovír ujal vedení. Čechovičtí znervózněli, ale po chvíli získali opět mírnou převahu. K zakončení se však dostávali především  po rohových kopech. Ačkoliv byl hostující brankář třikrát překonán, hosté vše zachránili skvělými a obětavými zákroky na brankové čáře. Vyrovnat se však do poločasu stejně podařilo, když po střele Muchy vyražený míč dorazil jeden z nejlepších střelců soutěže Halouzka. Druhý poločas začal podobně, jako ten první. Bohužel i co se skóre týče. Po chybě ve středu hřiště hosté opět Čechovicím odskočili. Tentokrát se však jednalo o definitvní krok za třemi body. Černovírská obrana pracovala velice dobře a bylo téměř nemožné se přes tento defenzivní val probít. Naopak s postupem času domácí více a více otevírali hru. Nemohlo tedy nastat nic jiného, než navýšení počtu gólů vstřelených do branky, kterou stražil místy až bezmocný Zápeca. Zápas o možné přiblížení se prvnímu místu tak skončil výhrou Slovanu Černovír v poměru 4:1.

   

     Hodnocení trenéra: „Že se jedná o důležité, možná vůbec nejdůležitější utkání v soutěži, jsme moc dobře věděli. Přeci jen máme za cíl vyhrávat, a to v každém zápase. Mužstvo na to máme dost silné. Oproti minulým dvěma porážkám musím uznat, že tentokrát proti nám nastoupil celek kompaktní, prezentující se týmovou hrou. Bohužel jsme z mírné převahy a z několika nebezpečných centrů nedokázali dát rozdílový gól my, ale soupeř. Potom si emocí plný zápas zkušeně pohlídali, zvláště v defenzivě pracovali černovírští hráči velice dobře. Soupeři tedy gratuluji a my se musíme připravit na nedělní domácí zápas s Konicí, kde pro nás, jak jsme už zjistili, bude možná nebezpečnější vlastní hřiště než soupeř.“

více ...

1.FC Viktorie Přerov B - Sokol Čechovice 1:6 (0:2)

6.kolo hráno v Přerově dne 23.9.2017
Branky:
0:1 Handl 13.min., 0:2 Skoumal 16.min, 1:3 Mucha 63.min., 1:4 Sedlák 74.min., 1:5 Mucha 73.min., 1:6 Halouzka 77.min.
Sestava:

Pekař

Sklenář - Bašný - Kumstát - Smolka

Sedlák - Halouzka - Hájek - Mucha

Handl - Skoumal

Střídali: Schuster, M.Vybíral,Valdez, T.Vybíral, Zápeca
Trenér: Martin Pytela

    Tentokrát nejstarší čechovické mládežníky čekal duel v Přerově, konkrétně jsme se utkali s dorostenci z Viktorie Přerov „B“. Nutno dodat, že za domácí v krajském přeboru nastupuje výběr U16, tudíž se nelze moc divit faktu, že se jim ještě nepodařilo získat v dosavadním průběhu soutěže ani bod. Nicméně lehký zápas se očekávat nedal, jelikož všechny předešlé, co béčko „Viktorky“ odehrálo,  skončily prohrami o jednu, maximálně o dvě branky. Úvodní čtvrthodinka se Čechovicím vydařila. Sice Skoumal nejprve spálil dvě tutovky, ale radost všem fanouškům přinesl Handl, který placírkou krásně umístil svůj pokus pod břevno. Vše však mohlo být jinak, protože po chybě v defenzivě hosté z ojedinělého útoku trefili tyč. Následně se ke slovu dostal opět Skoumal, tentokrát již svou šanci proměnil a bylo to 0:2. Do poločasu se již skóre nezměnilo. Druhý poločas po neproměněné šanci hostů začali lépe domácí hráči a povedlo se jim i snížit. Pro Čechovice se zjevně jednalo o šok, jelikož v následujících deseti, možná patnácti minutách byly jasně horším celkem. K vidění byly nepochopitelné chyby, individuální zkraty a ztráty míče, z níž domácí velice nebezpečně zatápěli pod kotlem. Naštěstí bez úspěchu. Poté se již obrázek hry vrátil do stavu, na který se lépe dívalo všem, co přijeli podpořit čechovický Sokol. A tato změna se projevila i výsledkově. O krásné branky, kterým museli zatleskat i domácí, se postarali dvakrát Mucha, Halouzka a Sedlák. Viktorie tak doma podlehla Čechovicím 1:6.

    Hodnocení trenéra: S nástupem do utkání jsem byl spokojen. Bylo důležité vstřelit úvodní branku a získat převahu na hřišti. Co se ovšem dělo v závěrečné pasáži prvního poločasu a začátku půle druhé, nepochopím. Soupeř by se sám k ničemu nepropracoval a my si mohli odehrát a užít pohodový zápas. Místo toho však nabídneme domácím několika chybami možnost vrátit se do zápasu. Ti toho využili a můžeme být jenom rádi, že se Přerovu nepodařilo vyrovnat. Po třetím gólu již hra vypadala tak, jak by měla po celý zápas. Tři body se však vezou domů a teď se musíme koncentrovat na zřejmě nejtěžší týden podzimu.

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí