16.kolo hráno na hřišti v Horním Štěpánově dne 30.4.

0:1 Antoníček (Gréza), 1:2 Hodulák (Prášil)

0:1 Hodulák, 1:2 A.Pospíšil, 2:3 Šťastný, 3:4

Antoníček - A.Pospíšil

Střídali: Grepl (Drešr), Foret (Meixner)
Trenér: Pavel Gréza
Vedoucí mužstva: David Klimeš

Při Filipojakubské noci naštěstí k upálení čechovických čarodějnic nedošlo :-) a tak si naši hoši vezou z dohrávaného zápasu 16.kola vítězství po penaltovém rozstřelu. Jednalo se o první ze 4 zápasů, které naše A + B mužstva odehrají během 4 dní. A jelikož máme před sebou takto náročný program, nastoupili jsme v silně kombinované sestavě, s kluky z dorostu, kteří však zahráli velice dobře.

V úvodu zápasu se odehrávala většinou nakopávaná, jen mezi šestnáctkami. První vetší šanci měl Jirka ANTONÍČEK , který se po přihrávce Pavla Grézy nemýlil a prostřelil domácího brankáře - 0:1. Dlouho jsme se však z vedení neradovali a po závaru v našem pokutovém území domácí vyrovnali. Zápas začínal nabírat na obrátkách a tak se o několik minut později opět měnilo skóre, když střelu Michala Prášila, kterou brankář domácích neudržel, dorazil do sítě pohotově náš kapitán  Petr HODULÁK - 1:2. Bohužel opět jsme to dlouho neudrželi a v závěru 1.půle se po centru do vápna, nádherně trefil hlavou domácí útočník a našemu golmanovi nedal žádnou šanci -  2:2. Tímhle stavem skončila první půle.

Po přestávce už zápas žádnou velkou šanci nenabídl, za zmínku stojí pouze propadený centr, který na zadní tyči zakončoval hostující Jirka Jančík , ale zde  se brankář domácích vyznamenal. Rozhodčí tedy ukončil střetnutí za stavu 2:2 a následoval tak penaltový rozstřel. Prvních 5 sérií se střelci nemýlili a tak se šlo do "náhlé smrti", kde se vyznamenal náš golman Zapletal, který šestou penaltu vyrazil a naopak poslední kanonýr Čechovic Pavel GRÉZA uspěl. Tím pádem jsme na horké štěpánovské půdě vydolovali 2 body, což je pro nás úspěch.

Trenéři našeho týmu, by chtěli poděkovat za přístup k utkání a pomoc v tomto zápase všem dorostencům, protože se sestava skládala velmi těžce a složitě.

Sokol Přemyslovice - Sokol Čechovice B 0:1 (0:0)

19.kolo hráno na hřišti v Přemyslovicích dne 26.4.2015

0:1 Začal

Zelinka

Drešr - L.Šťastný - Začal - M.Pospíšil

M.Prášil - Hodulák - Frys - Gréza

J.Antoníček - Klváček

Střídal: P.Nakládal (J.Antoníček), Jančík (Gréza), Foret (M.Prášil)
více ...

Haná Prostějov - Sokol Čechovice B 4:0 (3:0)

18.kolo hráno na hřišti Hané PV dne 18.4.
Branka: -----

Zapletal

M.Pospíšil - L.Šťastný - Začal - Gréza

Frys - Hodulák - T.Bilík - Jančík

Wolker - Drešr

Střídali: Foret (Wolker), Kupka (Drešr), Mlčoch (M.Pospíšil)
Vedoucí mužstva: Michal Prášil

více ...

Sokol Čechovice B - Sokol Brodek u Prostějova 1:2 (1:1)

17.kolo hráno na hřišti v Čechovicích 11.4.
Branka: 1:1 Chmelík (Frys))

D.Klimeš

M.Pospíšil - Vlach - Začal - Čech

Chmelík - Hodulák - Frys - T.Bilík

M.Klimeš - Klváček

Střídali: Jančík (M.Klimeš), A.Pospíšil (Frys), Foret (Chmelík)

Naše B mužstvo dnes bohužel na body nedosáhlo, i když příležitostí bylo přehršel :-). Závěrečných 10 minut jsme měli drtivý tlak, který však brankou neskončil. A že těch šancí bylo, škoda popisovat :-). Body snad přijdou přístě.