Novák - Muzikant - Matula - Chmelík

Jahl - Halouzka

Střídali: 72.min. Skoumal (Matula), 80.min. Klváček (Haluza), 86.min. Jančík (Muzikant), 89.min. Veselý (Chmelík)

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Těžko se mi to hodnotí. Výsledek je pro nás až moc krutý, protože jsme si nezasloužili prohrát o tři góly. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, byli jsme silnější na míči, ale nedokázali jsme je proměnit. Naopak soupeř skvěle začal a hned ve druhé minutě jsme prohrávali. Druhá půle byla plná emocí a zápas se kvůli faulům dost kouskoval, takže jsme nedokázali navázat na výkon z první půle. Za to kluky moc nepochválím, ale je vidět, proč je Lipová první. Mají dobrý tým, celkově nás předčila a zaslouženě vyhrála."

více ...

Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 2:1 (1:0)

13.kolo

hráno v Čechovicích dne 28.10.2018
1:0 Halouzka (Novák) 31.min., 2:0 Skoumal 89.min.

Klimeš

Střídali: 69.min. Klváček (Matula), 75.min. Jančík (Muzikant), 80.min. Skoumal (Jahl), 90.min. Veselý (Chmelík)

"Bylo to náročné utkání, protože terén i počasí vůbec nenahrávalo kvalitní hře. Ta poslední kola jsou spíš o soubojích a o vůli, než o fotbalovosti a já na to hráče celý týden upozorňoval. Připravovali jsme se na kvalitního soupeře, který umí hrát dobře dopředu. Musím ale svoje hráče pochválit, protože jsme si pohlídali jejich klíčové a šli jsme do vedení. Druhý gól jsme dali díky dobře rozbité rozehrávce soupeře. Sice jsme poté dostali branku, ale závěr jsme si pohlídali. Byl to takový taktický boj, hodně soubojů, o tom ta podzimní kola jsou. Jsme rádi, že jsme to zvládli, protože i díky těmto bodům jsme druzí a v posledním kole si dáme derby s Lipovou, kde se nemáme čeho bát. Hrajeme doma a budeme chtít vyhrát."

více ...

FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:6 (2:3)

12.kolo

hráno ve Slavoníně dne 20.10.2018
1:1 Jahl (Novák) 14.min., 2:2 Matula 34.min., 2:3 Jahl (Kolečkář) 43.min., 2:4 Jahl (Kolečkář) 50.min., 2:5 Jahl 84.min., 2:6 Kolečkář (Jančík) 87.min.

P.Zapletal

Veselý - Lakomý - Haluza - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Matula - Chmelík

Jahl - Klváček

Střídali: 46.min. Běhal (Veselý), 59.min. Muzikant (Klváček), 64.min. Jančík (Matula), 86.min. Jano (Jahl)

"Chtěl bych v první řadě pochválit všechny své svěřence, že zvládli tento náročný týden, kdy jsme během šesti dní odehráli tři těžká utkání. Ve všech třech utkáních jsme dokázali zvítězit, takže bych jim chtěl poděkovat. Jinak v dnešním utkání jsme vedli, ale domácí otočili vývoj dvěma rychlými góly. Naštěstí kvalitou a bojovností jsme stihli ještě do poločasu opět otočit. Ale s výkonem hráčů v první půli jsem nebyl moc spokojený, byly tam některé chyby, na které jsme se zaměřili o poločase. Věděli jsme, že Slavonín má druhé poločasy horší, takže jsme se na to zaměřili, nakonec jsme ve druhé půli dali tři branky a zápas už byl víceméně v naší režii. Trpělivou a poctivou hrou jsme přehráli soupeře. jsem rád, že ten náročný týden končí."

více ...

Sokol Konice- Sokol Čechovice 1:2 (1:1)

FINÁLE

hráno v Konici dne 17.10.2018
1:1 Halouzka (Matula) 33.min., 1:2 Halouzka 52.min.

Klimeš

Veselý - Lakomý - Běhal - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Matula - Jančík

Halouzka - Klváček

Střídali: 58.min. Muzikant (Jančík), 66.min. Jahl (Kolečkář), 81.min. Chmelík (Matula), 92.min. Jano (Klváček)

Hodnocení trenéra Lukáše koláčka pro Prostějovský deník: "

"Emočně velice těžký zápas. Musím kluky pochválit, zvládli to velmi dobře. K vítězství nás navedl sebevědomý výkon. Otočili jsme nepříznivý vývoj, to slouží klukům také ke cti. My jsme se na finále připravili velmi zodpovědně. Trénovali jsme na umělce, pohár je prestiž, chtěli jsme ho vyhrát."