Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 3:1 (2:1)

1:1 Jančík 30.min., 2:1 Matula (Kolečkář) 36.min., 3:1 Jahl (Novák) 62.min.

Střídali: 61.min. Novák (Jančík), 77.min. Muzikant (Chmelík), 79.min. Klváček (Matula), 88.min. Jano (Veselý)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Mám obrovskou radost. Po výsledkově nepovedených týdnech jsme se soustředili na Lipník a věděli, že nás nečeká žádný jednoduchý soupeř. Zdobí ho nejen nováčkovský elán, ale i velice kvalitní hráči a individuality. Hraje agresivní svižný fotbal jako Bělotín a jeho síla je nahoře, Kovařík a Zelenay jsou nadstandardní hráči na tuto soutěž. Naopak vzadu je zranitelný a díky naší dravosti a rychlosti  jsme si vytvářeli nebezpečné situace. Hlavně v první půli. V posledních týdnech jsme předváděli rozdílné výkony v obou poločasech, i teď jsme sice po přestávce měli hluchá místa, nebylo jich ale zdaleka tolik. Hráče tak chválím za kontinuitu. Soupeř pak otevřel hru a my mohli chodit do brejků.!

Sokol Určice - Sokol Čechovice 4:2 (1:2)

10.kolo

hráno v Určicích dne 6.10.2018
1:1 Kolečkář penalta 23.min., 1:2 Kolečkář (Halouzka) 39.min.

Klimeš

Běhal - Lakomý - Kolečkář - Veselý

Chmelík - Novák - Matula - Jančík

Střídali: 76.min. Š.Hanák (Jančík), 79.min. Klváček (Jahl), 83.min. Jano (Matula), 84.min. Muzikant (Chmelík)

"Se vší vážností, to, co se tam dělo ze strany funkcionářů Určic a hlavně arbitrů, sem ještě nezažil. Pohybuji se ve fotbale přes dvacet let a nikdo nikdy mě  nebo mančaft, ve kterém  jsem hrál, neponížil tolik  jako funcionáři Určic a arbitři tohoto utkání. Jednoznačně vedené utkání na jednu stranu ze strany rozhodčího. Penalta proti nám, červená karta, která neměla být, oproti tomu za úmyslné hraní rukou nedostal hráč Určic ani žlutou. Jsem zklamaný a hlavně překvapený, jelikož se Čechovice a Určice znají a spolupracují. Proto nechápu, co za facku jsme tam dostali. V pondělí na výboru dám určitě podnět k tomu, aby se to nenechalo jen tak. Máme utkání natočené, takže můžeme vše doložit. Takhle to nejde, je to neomluvitelné.

Novák - Kolečkář - Klváček - Muzikant

Střídali: 64.min. Chmelík (Klváček), 70.min. Matula (Muzikant)

"Byly to dlouhé penalty, až na jednoho hráče šli všichni. Jsem ale zklamaný, že jsme nevyhráli za tři body. S odstupem musím hráče pochválit za první poločas, jasně jsme dominovali, byli jsme nebezpečnější, měli jsme tři čtyři jasné tutovky a soupeř až na jednu standardku nic. Jenže šance nedáme a místo jednoduššího zápasu si to zkomplikujeme. Ve druhé půli jsme vypadli z role, nebyli jsme už tak dominantní, chyběla nám kvalita. Přesto ale šel Chmelík sám na gólmana. Je to škoda. Oni pak sice byli opticky lepší, měli ale jen jednu příležitost, z níž dali gól. Mrzí mě rozdíl v našich výkonech, je to jako den a noc, o tři body jsme se připravili v první půli. Mít takovou produktivitu jako soupeř, máme o šest bodů víc a na tabulku se nám dívá ještě mnohem líp. Musíme si to rozebrat a zkoncentrovat se na duel v Určicích. Bude mít nádech derby a je v našich schopnostech je potrápit."

více ...

FC Beňov - Sokol Čechovice 2:2 (0:0) na PK 2:4

8.kolo

hráno v Beňově dne 23.9.2018
0:1 Kolečkář (Jahl) 54.min., 0:2 Muzikant (Novák) 66.min.

Jahl - Klváček

Střídali: 23.min. Veselý (Walter), 66.min. Matula (Klváček), 71.min. Chmelík (Muzikant), 92.min. Jančík (Jahl)

více ...

Sokol Čechovice - SK Protivanov 4:2 (1:2)

7.kolo

hráno v Čechovicích dne 16.9.2018
1:1 Halouzka (Jahl) 23.min., 2:2 Běhal (Matula) 62.min., 3:2 Novák (Jahl) 67.min., 4:2 Novák (Klváček) 90.min.

Klimeš

Běhal - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Lakomý - Kolečkář - Muzikant

Střídali: 46.min. Matula (Walter), 62.min. Chmelík (Muzikant), 74.min. Klváček ( Jahl), 90.min. Jansa (Halouzka)

"Já bych hodnocení rozdělil na dvě části. V první řadě velká radost z výhry. Probíhaly zde hody, takže jsme rádi, že jsme divákům nabídli dobré utkání. První poločas jsme ale neodehráli dobře. Byli jsme všude pozdě a nedůrazní v osobních soubojích, takže jsme v poločase prohrávali. O poločase jsme si řekli, že musíme hrát trochu jinak a proběhlo nějaké střídání. Poté jsme byli trpělivý, lepší na míči, což jsme potvrdili góly a za druhý poločas si hráči určitě zaslouží pochvalu. Otočit takto zápas se nepovede pokaždé. Každopádně si musíme rozebrat ty góly, co jsme dostali po našich chybách, protože to se nesmí příště opakovat."