1.série: 0:0 domácí přestřelili, 0:1 Muzikant
2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 Chmelík
3.série: 2:2 domácí proměnili, 2:3 Hatle
4.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Lakomý
5.série: 4:4 domácí proměnili, 4:5 Novák

Chmelík - Hatle

Střídali: 24.min. Veselý (Kupka), 74.min. Polák (Němeček), 86.min. Začal (Muzikant)
Trenér: Evžen Kučera

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"V první půli jsme byli jednoznačně lepší a vedli jsme o dvě branky, pak jsme ale udělali hrubou chybu. Jedinou za první půli, ale fatální. Šli sami na brankáře, přišel faul a penalta. Do té doby šlo vše perfektně. Domácím jde o hodně, do druhé půle na nás nastoupili, bušili a my jsem nebyli schopni podržet balon. Soupeř měl tlak i šance a z rohu srovnal, od té doby to opět bylo vyrovnané utkání, které dospělo až k penaltám. Při troše štěstí jsem mohli brát všechny body a doufáme, že se nám to konečně podaří teď doma s Beňovem. Neví se, kolik týmů bude padat, tak chceme mít klid."

Chmelík - Pospíšil

Střídali: 44.min. Klváček (Pospíšil), 75.min. Jansa (Veselý)
Vedoucí mužstva: Marek Začal

"Jak jsme minule ztratili tři body, tak jsme nyní dva získali. Soupeř byl v první půli lepší, nebezpečnější, dostával se do závarů a zaslouženě vedl, přestože ještě za bezbrankového stavu šel sám na golmana Bořek Chmelík. Ve druhém poločasu jsme to ale najednou byli my, kdo měl odražené míče, hodně se hrálo na polovině hostí. Před koncem jsme tak zaslouženě srovnali po centru z boku a odraženém míči vráceném zpět do šestnáctky. Už předtím jsme měli několik gólovek, ale Klváček přestřelil a Walter taky. Celkově musím kluky pochválit za nasazení po změně stran. Bojovali, přeskupili jsme řady a začalo se nám dařit. Hosté nevěděli, kam dřív skočit."

Pospíšil -  P.Zapletal I.

Střídali: 51.min. Polák (Zapletal I.), 72.min. Veselý(Hatle), 79.min. Halouzka (Kupka)

"Jeli jsme k druhému týmu a bod bychom brali, takto jsem ale bod ztratili. V první půli jsme byli lepší , nepodařilo se nám ale dát gól ani z vyložených šancí. Po přestávce nás soupeř na dvacet minut trochu zatlačil a vytvořil si i jednu gólovku, my jsme se ale z brejku dostali do vedení a opět jsme měli navrch, v pětadevadesáté minutě ale soupeř po naší hrubé chybě srovnal, když jsme ztratili balon u jejich rohového praporku. Domácí mě herně zklamali, my jsme drželi balon a kombinovali po zemi, zdálo se, že jsme v tabulce na tom opačně. S výkonem jsem maximálně spokojen, kluci odehráli perfektní utkání - herně, takticky i nasazením. Celý zápas odehráli na hranici fyzičky."

více ...

Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 2:2 (2:2) na PK 3:2

20.kolo hráno v Čechovicích dne 6.5.2018
1:0 Zapletal (Hatle) 6.min. 2:2 Hatle (Kolečkář) 41.min.
,
1.série: 0:1 hosté proměnili, 1:1 Chmelík
2.série: 1:1 Polák chytil, 2:1 P.Zapletal I.

Novák - P.Zapletal I.

Střídali: 68.min. Skoumal (Muzikant), 73.min. Pospíšil (Kolečkář), 77.min. Němeček (Novák)

"Plumlov hrál velice dobře, tento půlrok se mu daří a pohybuje se  popředí tabulky. Odehráli velice kvalitní utkání a v jeho dou třetinách byli lepší. Nám se povedlo prvních patnáct minut a dostali jsme se do vedení, poté jsme na dvacet minut vyklidili pole a soupeř otočil. Následně se hra opět vyrovnala a podařilo se nám vyrovnat na 2:2, ve druhé půli ale opět byli hosté o kousek lepší. Kluci ale poctivě odehráli celé derby, makali, dřeli, dali balon na zem, soupeř byl ale velmi kvalitní a jsem velice spokojen se dvěma body, jsou pro nás hodně dobré. Musím klukům poděkovat za bojovnost, nasazení, po vyloučení jsme zápas i v deseti odedřeli až do konce."

více ...

SK Lipová - Sokol Čechovice 1:1 (1:0) na PK 3:4

19.kolo hráno v Lipové dne 29.4.2018
1:1 Kolečkář 47.min.

1.série: 0:0 Polák chytil, 0:1 Kolečkář
2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 P.Zapletal I.
3.série: 2:2 domácí proměnili, 2:3 Chmelík
5.série: 3:4 Polák chytil, 3:4

Polák

Chmelík - Novák - Kolečkář - Muzikant

P.Zapletal I. - Hatle

Střídali: 82.min. Pospíšil (Muzikant), 88.min. Kupka (Š.Hanák)

"Podle mého názoru jsme byli herně celý zápas lepší než Lipová. Bohužel jsem pustili soupeře do dvou brejků v prvním poločase a oni z nich zvládli dát gól. Poté měli penaltu, o které nebudeme mluvit, jestli byla, nebo ne. Náš brankář tu penaltu chytl, takže stav se nezměnil, ale byli jsme pořád na balónu, byli jsme nebezpečnější, ale bohužel bez výsledku v prvním poločase. Druhá půle začala v té samé režii, kdy se nám podařilo hned po dvou minutách skórovat. Krásná střela z pětatřiceti metrů na 1:1. Soupeř hrozil hlavně z autových vzhazování, to mají nacvičené, ale herně jsme zase dominovali a nakonec vyhráli na penalty."