Střídali: 22.min. Novák (Jansa), 46.min. Hatle (Haluza), 77.min. Nejedlý (Muzikant)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučera pro Prostějovský Večerník :

"V rozestavění 4-3-2-1 jsme už kdysi hrávali, a protože nám hra vázne, chtěli jsme zhustit střed a získávat balony, dařilo se nám to tak půl na půl. Hřiště bylo připraveno velice kvalůitně a hrálo se vyrovnané derby. Dali jsme gól z penalty a měli jsme i další dvě tutovky, nejprve hlavou a pak jsme byli sami před brankářem. Domácí měli nějaké střely z dálky a rozhodující bylo asi jejich vyrovnání z rohu před přestávkou, vstup do druhé půle měl totiž soupeř lepší, my jsme se trochu dostali pod tlak a bohužel jsme z jedné situace dostali gól. Pak jsme Kostelec zatlačili a měli jsme optický tlak i jednu pološanci, v závěru jsme pak hru otevřeli a dostali jsme třetí gól. Situace u nás není růžová a chtěli jsme vyhrát, teď máme dva domácí zápasy a doufám, že oba vyhrajeme."

Zatloukal - Haluza

Střídali: 53.min. Pospíšil (Hatle), 66.min. Veselý (Muzikant), 70.min. Nejedlý (Zatloukal)

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Všechno bylo špatně, taktická i herní stránka, nasazení, bojovnost. Nešlo nám to a spíše jsem zápas pojali jako přátelák, že se nám nemůže nic stát. Pravdou je, že za stavu 1:0 jsme nedali penaltu, kdyby ji Haluza proměnil, soupeř by asi nebyl tak na koni. Po druhé brance už domácí kontrolovali situaci a po dalších gólech už bylo po zápase. Tři góly jsme Beňovu připravili, on si vypracoval jen jeden. Vše jsme dělali obráceně, tento zápas nám prostě nevyšel a neměl nic pozitivního. Musíme se na toto utkání pokusit během týdne zapomenout, máme před sebou derby s Kostelcem. Prožil jsem tam úspěšné roky, jsme kousek od sebe a jako trenéři jsme se vystřídali, takže to bude mít náboj. Chtěl bych pozvat všechny diváky."