22.kolo hráno v Čechovicích dne 16.5.2015
Branky: 1:0 R.Klimeš (Jahl), 2:0 Drmola (Nejedlý), 3:1 R.Klimeš (Haluza)

Střídali: Haluza (M.Klimeš), A.Pospíšil (Nejedlý), Chmelík (Jahl)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Původní termín zápasu (16.30 hod.) kolidoval se střetnutím našich hokejistů o bronz s USA. Nakonec se ale podařilo utkání, díky všem zainteresovaným (Troubky, rozhodčí i delegát), přeložit na 14.00 hod. Takže ještě jednou děkujeme, diváci i hráči se pak mohli podívat na, bohužel neúspěšný boj hokejistů o 3.místo. Tak snad příště.

Troubky bojují o záchranu v soutěži, ale na našem hřišti se představili ve velmi dobrém světle a začátek utkání byl v jejich režii. Až ve 13.minutě jsme se dostali do vyložené šance, ale Nejedlého v sólu golman vychytal. O chvíli později střílel nebezpečně Jahl a ve 29.minutě opět Nejedlý. Gólově se prosadil ale až pět minut před půlí Richard KLIMEŠ, po pěkné přihrávce od Jahla.

Hned po přestávce se dostal do velké příležitosti kanonýr Luděk Jahl, ale přestřelil. Pak zahrozili střelou z dálky hosté, ale Zelinka se nachytat nenechal. V 59.minutě jsme už vedli 2:0, Dominik DRMOLA se z pravé strany dostal přes obránce do vápna a podél brankáře zavěsil. Troubky snížili o deset minut později krásnou přízemní střelou a utkání znovu získalo náboj. Povzbuzení hosté mohli o 2 minuty později vyrovnat, ale v obrovské šanci se jejich útočník těsně minul. A tak přišel pro jejich tým o pět minut později trest. Střídající Haluza krásnou "českou uličkou" vysunul R.KLIMEŠE a ten upravil na konečných 3:1. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme se tak mohli radovat z tříbodového vítězství.

M.Klimeš - Jahl

Střídali: Nejedlý (Jansa), Chmelík (R.Klimeš)

Jelikož ve stejný den hrálo i „béčko“,  tak jsme dojeli do Dubu jen se dvěma hráči na střídání a to se také pak následně projevilo. Hned od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem na hřišti. Předváděli jsme krásnou kombinační hru a domácí hrozili jen z dlouhých nákopů a brejků po našich ztrátách. Ale hned v 18.minutě se zranil po souboji skluzem s domácím hráčem Petr Jansa a musel ihned střídat. Další vynucené střídání bylo okolo 38.minuty, kdy musel střídat Richard Klimeš. První poločas jsme měli pár dobrých akcí a střel, ale bohužel bez gólového efektu. Nejprve se po krásné akci ocitl Drmola sám před brankářem, ale ten jeho pokus vykryl. Další naše větší šance byla po nádherné střele Luďu Jahla, se kterou si gólman taktéž poradil. Dub hrozil pouze standardními situacemi a rychlými brejky, ale ani jim se nepodařilo dát branku.

Do druhé půle jsme vstoupili fantasticky a hned po 30 sekundách jsme se dostali do vedení po krásné akci, kdy po přihrávce Nejedlého do vápna, skóroval  Matěj KLIMEŠ – 0:1. Domácí se po gólu trochu probrali a začali více útočit, ale žádnou velkou šanci neměli. Přišla 75.minuta, kdy po tvrdém faulu domácího hráče utkání nedohrál Míša Ján, tak jsme museli hrát zbývající minuty v deseti.  Domácí Dub si tak vytvořil tlak a pokoušel se o vyrovnání, ke kterému následně došlo v poslední desetiminutovce, kdy byla proti nám nařízena penalta, kterou domácí hráč s klidem proměnil – 1:1. Domácí byli dále hladoví po vítězství a vytvořili ještě větší tlak, který jsme nakonec ustáli a tak jsme si odvezli z Dubu alespoň „bodík“.

více ...

Sokol Čechovice - TJ Štěpánov 4:0 (4:0)

20.kolo hráno v Čechovicích dne 3.5.2015
Branky: 1:0 Kolečkář (M.Klimeš), 2:0 R.Klimeš penalta, 3:0 Jahl (Ján), 4:0 Kolečkář (Jano)