Střídali: Vlach (Jansa), A.Pospíšil (Klváček)

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 1:1 (1:0)

17.kolo hráno v Čechovicích dne 12.4.2015

Jansa - R.Klimeš - Kolečkář - Drmola

Nejedlý - Jahl

Střídali: 67.min. M.Klimeš (Nejedlý), 75.min. Chmelík (Jahl), 80.min. A.Pospíšil (Jansa), 85.min.Frys (Drmola)
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Úvodní jarní kolo jsme hráli nakonec doma (kvůli odložení 16.kola v Lipové). Z počátku jsme měli více ze hry a vytvořili si i několik vyložených šancí, např.Nejedlý šel sám na branku.  Postupně se ale hra vyrovnala a Lipník byl nebezpečnější. V závěru první půle jsme se ujali vedení po hlavičce a brance Radka JANA.  Klíčovým momentem bylo zbytečné vyloučení po dvou žlutých kartách Richarda Klimeše v 67.minutě. Lipník se dostal do hry a nakonec v 93.minutě vyrovnal, což nás stálo zbytečnou ztrátu 2 bodů. My jsme měli několik příležitostí  na rozhodnutí zápas, ale jak Kolečkář, tak Nejedlý se netrefili.

více ...

SK Lipová - Sokol Čechovice nehráno

16.kolo utkání bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo
  Nový termín zápasu je stanoven na 1.5.
více ...

Sokol Čechovice - SK Slatinice 6:1 (4:1)

8.přípravný zápas hráno na UMT na Sigmě
Branky: 1:0 Jansa (Drmola), 2:0 Ján (Nejedlý), 3:0 Drmola (Jansa), 4:0 Jansa (Jahl), 5:1 Jano (R.Klimeš), 6:1 R.Klimeš (Chmelík)