Sokol Čechovice - Gráfen (Rakousko) 3:2 (0:2)

1.přípravný zápas hráno na UMT v Prostějově
Branky: 1:2 Jano (Ján), 2:2 Nejedlý (Jano), 3:3 Ján penalta

Klváček - Jahl

Střídali: Zelinka, Varga, Chmelík, Jano, Frys, Nejedlý
Trenér: Jaroslav Klimeš
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

První přípravný zápas jsme odehráli se zahraničím soupeřem, který vede soutěž úrovně našeho krajského přeboru. Ale v první půli jsme nic nepředvedli, hráli jsme komplikovaně, neběhalo nám to, měli jsme špatnou organizovanost ve středu hřiště a nedostali jsme se k ohrožení soupeřovi  branky. Góly jsme dostali po individuálních chybách.
Druhá půle po prostřídání jsme začali hrát to, co jsme chtěli hrát od začátku. , a to být aktivní, napadat rozehrávku a dostat soupeře pod tlak, což se dařilo. Střídající hráči chytili příležitost za "pačesy" a byli lepší, a zaslouženě jsme otočili výsledek .Mimo góly nastřelil Ostratický tyč a Jano měl další 2 šance.

Trenér A mužstva Jaroslav Klimeš zhodnotil podzimní část sezóny.

Vážení přátelé, kamarádi a fanoušci Čechovické kopané.

Podzimní část máme za sebou a nezbývá než hodnotit a rekapitulovat výkony ,, A ,, mužstva. Mužstvo jsem přebral 14.7. a příprava proběhla nadstandardně a bylo to znát i na výkonech.Úvod sezóny nám vyšel herně i výsledkově. Dokázali jsme vyhrát okresní kolo Českého poháru, což je velký úspěch, který se docení až časem. Nastala euforie , kterou jsem se pokoušel krotit. Bohužel bezúspěšně.  Zlom nastal po prohraném zápase ( vyhraném) s Bělotínem. Z tohoto knokautu jsme se do konce sezóny nedostali. I když jsme body udělaly, výkony už nebyly jako v úvodu sezóny. Přestalo se chodit na tréninky a výsledek je takový jaký je. Z vody se vařit nedá ! Jak jsem tvrdil už loni u ,,B,, mužstva, bez tréninku nejde hrát ani okres. Bohužel naše mladé mužstvo, které nemá herní zkušenosti ostřílených „plejerů“ musí, pokud chce uspět, hrát atletický fotbal, na co nejméně dotyků a to je jediná cesta. Ale kondice našich mladých je na úrovni padesátiletých ! Je nutné na tom zapracovat každý individuálně. Samozřejmě se na to zaměřím v zimní přípravě . Na jaro budu počítat jen s těmi hráči, kteří jsou ochotni na sobě pracovat ! ! Na rozlučce proběhnou krátké pohovory s hráči a poté upravím začátek zimní přípravy.

Zimní příprava 2015 :

Začátek bude upřesněn – počítejte předběžně, že to bude konec ledna v pátek v Čechovicích

Středy umělka Čechovice od 18:00 hod
Pátky 13.2 -20.3  umělka SK 18:30 – 20:00 hod
Soboty výběhy + možno s dorostem tělocvična ( boxerský trénink) Železného 12:00 – 14:00

Soustředění Čechovice 6-8.3. (Pá- 18:00, SO -10:00-12:00, 14:00-16:00, Ne 8.30 zápas- snad )

Zápasy:

21.2. Klenovice  SK umělka 16:00 hod.
8.3 8:30 hod SK umělka
14.3. ?   hod  SK U19 umělka
21.3. ?  hod. Kostelec – kde ?
28.3. ?  hod. Plumlov  - kde?

Tak ještě trochu čísel a statistik, aby Pepa měl co archivovat. Doufám, že někteří hráči se neurazí,  když se neobjeví v těchto číslech. Zaměřil jsem se jen na ty , kteří se nějakým způsobem zapojili do hry ,,  A ,, mužstva. Upozorňuji na to ,že někteří hráči , kteří hráli jakoby méně, mají ve výsledku lepší čísla, než jiní co hráli více ( hráli když se dařilo , proto vyšší známka a když přišli sračky tak už nehráli ).

Do zápasů se zapojilo 26 hráčů.

Tabulky v PDF si stáhněte ZDE vysledky

Borci čísla nelžou, takže potřeba se semknout, tvrdě odtrénovat a na jaře se bavit fotbalem, nejen sebe. Na podzim toho moc nebylo!  Je co napravovat a je to jen a jen na vás !

Z pozdravem míru zdar Jarek.

více ...

Sokol Čechovice - FK Hlubočky 2:0 (1:0)

15.kolo hráno v Čechovicích dne 16.11.2014
Branky: 1:0 Vlach (Hanák), 2:0 Klváček (Kolečkář)

D.Klimeš

Surma – Zelina - Vlach - Čech

Hanák - Kolečkář - M.Klimeš - Varga

Klváček - Halouzka

Střídali: Drmola (Surma), Haluza (Varga), M.Horák (Klváček)

video

KDO NEVIDĚL, NEUVĚŘÍ aneb TAK DLOUHO SE CHODÍ SE DŽBÁNEM PRO VODU, AŽ SE UCHO (GÓL) UTRHNE.

Do dnešního utkání nastoupila za náš tým téměř "mateřská školka".  K zápasu nemohli nastoupit z různých důvodů Vinklárek, Zacpal, Jano, Mach nebo Chmelík. A tak na čechovický pažit vyběhla základní jedenáctka ve složení Klimeš (ročník 1997), Surma (1997), Vlach (1994), Hanák (1996), Klimeš (1996), Čech (1996), Klváček (1990), Halouzka (1992), Kolečkář (1991) doplněna Zelinou (1995) z Určic. Veteránem sestavy byl Tomáš Varga, který se narodil v roce sametové revoluce - 1989.

Hosté nás od začátku utkání mačkají a teprve v 15.minutě se dostáváme poprvé do šance, ale Klváček z voleje střílel vedle. Nicméně zkušenější Hlubočky stále drží otěže zápasu ve svých rukou. V 26.minutě šel jejich útočník sám na Klimeše, ale ten vytáhl první parádní zákrok. O minutu později přichází druhá tutovka hostí, ale Klimeš opět chytá.  Ve 33.minutě mají Hlubočky další šanci, ale volej jejich hráče končí těsně nad. O pár minut později zahrozíme konečně i my, Klváček centruje zlevé strany, ale Halouzka v pádu na míč nedosáhne a ten jde kousek od pravé tyče. Další šance hostí po trestné kopu končí opět těsně nad. Festival zahozených šancí Hluboček končí ve 41.minutě, kdy další šanci Klimeš chytá. A přichází 44.minuta, kdy se opět po nějaké době ocitáme na půli soupeře. Podaří se nám vybojovat přímý kop, který rozehraje Štěpán Hanák, v pokutovém území najde Honzu VLACHA a ten hlavou rozvlní síť Hluboček. Jedná se o naši první střelu na branku. Klasický gól do šatny.

Ve druhé půli se naše hra příchodem Drmoly a Haluzy zlepšila a v 69.minutě se po trestném kopu dostal k míči Kolečkář, přihrál před bránu KLVÁČKOVI a ten trefil z jedenácti metrů pod břevno. To byl další hřebíček, do sebevědomí hostí. V poslední desetiminutovce se ale Hlubočky otřepaly a opět nám zle zatápěly. V 80.minutě se dostal před naši branku útočník hostí, ale Klimeš chtil. O dvě minuty přišla další jejich obří šance, když vyšachovali naši obranu, všichni již viděli branku, ale míč šel těsně vedle levé tyče. Poslední příležitost na zkorigování měly Hlubočky minutu před koncem, ale opět se vyznamenal David Klimeš a tak jsme po závěrečném hvizdu mohli slavit vítězství.

Dnešní výhra byla velmi šťastná, hosté mohli v poločase vést 3:0 a nakonec jsme po jedné střele na bránu vedli v půli 1:0. A druhá velká naše příležitost, která byla následně proměněná, vedla k zisku 3 bodů. Prostě "fotbal nemá logiku"  a dnes nám prostě přálo štěstí.

více ...

SK Slatinice - Sokol Čechovice 0:0 (0:0)

Hodnocení trenéra pro Prostějovský Večerník :

"Byla to taková klasická holomajzna. Pršelo tam a všichni nastoupili v "lisovkách", takže to klouzalo. Hrálo se bez šancí, jen domácí si vytvořili jednu loženku v úplném závěru. terén tomu nepřidal, takové zápasy prostě jsou. Spokojen však nejsem, ,jeli jsme se vyhrát, protože jsme chtěli šest bodů z posledních dvou zápasů, abychom se posunuli do klidnějšího středu. Remíza je asi spravedlivá a čeká nás zajímavé jaro, jen prvním dvěma se podařilo odskočit. Herně a výkonostně jsme dole a neočekávám proti Hlubočkám krásu, ale spíš boj. Musíme to urvat, je to náš poslední zápas."

více ...

Sokol Ústí u Hranic - Sokol Čechovice 4:0 (4:0)

13.kolo hráno v Ústí dne 2.11.2014

D.Klimeš

Pospíšil - Jano – Vlach - Frys

Varga - Drmola - Čech - Hanák

Ostratický - Žídek

Střídali: Chmelík (Pospíšil), Zelinka (Ostratický)
Vedoucí týmu: Petr Klimeš

Hodnocení trenéra pro Prostějovský večerník :

"Ústí je někde jinde a pro body jsem tam nejeli, chtěli jsme se s ním popasovat lépe. Nicméně se nám rozpadla základní sestava, kdy viróza postihla Vinklárka, Haluza posílil Určice, M.Klimeš hrál za "devatenáctku", Jansa byl v práci a ráno mi přišly sms od Klváčka, Kolečkáře a Halouzky, to už ale bylo pozdě něco řešit. Cílem bylo potrápit domácí, jenže ve dvacáté sekundě jsme dostali první branku, ve druhé minutě druhou, v patnácté třetí a ve čtyřicáté čtvrtou. Obával jsem se, abychom nedostali padesát osm gólů. V šatně nastala bouře a druhá půle byla zejména v obranné fázi lepší, domácí navíc zvolnili tempo. Měli jsme tam i několik standardek, víceméně to byla hra na jednu branku a Ústí potvrdilo své kvality. Jsem rád za to, že jsem měl torzo právě na tento zápas, body totiž musíme brát jinde a na Slatinice snad budeme kompletnější.