Branka : 1:0 Ostratický (Machynek), 2:1 Jahl př.kop

Střídali : Ostratický (Strouhal), Frys (Varga), Fröde (Jahl)
Trenéři : Milan Nekuda
Vedoucí mužstva :

Vladimír Brablec

Komentář k zápasu :
V prvním domácím střetnutí se prakticky až do 13.minuty nic nedělo, až v této minutě jsme si vypracovali první šanci, ale Zacpalovu střelu brankář vyrazil. Naopak v 19.minutě jsme měli štěstí my, když hostující útočník nebezpečně obstřeloval Pitáka. O chvíli později stříleli hosté z trestňáku nad. Do konce půle se pak nic zásadního nestalo. Hned po začátku II.poločasu se do obrovské příležitosti dostal Chmelík, ale golman opět vynikl. Za chvilku měl velkou šanci střídající Ostratický, ale brankář Hluboček opět vynikl. Pak střílel z dálky Machynek, ale opět těsně vedl. V 55.minutě nastřelili poprvé hosté tyč. A poté přišla 72.,minuta, kdy Machynek dostal míč do běhu, v pokutovém území ho zasekl, přihrál „pod sebe“ na nabíhajícího OSTRATICKÉHO a ten ho placírkou krásně trefil pod břevno. Naše radost ale netrvalo dlouho a o tři minuty později Hlubočky po trestném kopu a dorážce vyrovnali. A za chvíli mohli dokonce strhnout své vedení na svoji stranu, ale výborně provedený přímý kop skončil na tyči. Naši chlapci se však nechtěli spokojit s remízou a tak snažili stále útočit. A snaha se vyplatila, v 89.minutě byl v ideální pozici před pokutovým územím faulován Machynek, míč si postavil Luděk JAHL a perfektně provedeným obstřelem zdi,  rozhodl o našem vítězství.

MUŽI A - 16.KOLO : FKM OPATOVICE - S.ČECHOVICE 2:0 (1:0)

16. kolo na hřišti v Opatovicích - 6.4.2014
Branka : -----
Sestava :

Piták
Vlach - Jano - Zacpal - Mach
Varga - Kolečkář - Machynek - Chmelík

Střídali : Pírek ( Varga ), Prášil ( Strouhal ), Fröde ( Chmelík )

více ...

MUŽI "A" - 3.PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS : SK BĚLKOVICE - S.ČECHOVICE 5:6 ( 3:1 )

Branky : 2:1 Machynek, 4:2 Machynek, 4:3 Jahl, 5:4 Machynek, 5:5 Vlach, 5:6 Matula