Střídali: Valdez (Š.Hanák), Veselý (Hatle), F.Halouzka (Jahl), Kupka (Frys), Pospíšil (Novák), Švéda (Klimeš)
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 5:0 (3:0)

14.kolo

hráno v Čechovicích 3.11.2019
1:0 Ján (Kolečkář) 3.min., 2:0 Frys (Novák) 23.min., 3:0 Frys (Jáhl) 39.min., 4:0 Ján (Petržela) 79.min., 5:0 Haluza (Petržela) 88.min.

Klimeš

Běhal - Lakomý - Walter - Š.Hanák

Frys - Kolečkář - Novák - Ján

Jáhl - Muzikant

Střídali: 46.min. Haluza (Walter), 58.min. O.Halouzka (Frys), 72.min. Petržela (Jáhl), 80.min. Frohn (Novák), 82.min. Zacpal (Ján)

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Utkání poznamenala absence klíčových hráčů soupeře. Do poslední chvíle jsme nevěděli s kým Plumlov přijede. Soupeři chyběl Hladký a Spáčil, což je pro něj citelné oslabení. Do utkání jsme vstoupili dobře, brzy jsme vedli. Začali jsme krásnou průnikovou přihrávkou Kolečkáře na Jána. Od začátku jsme si to tak udělali klidné. Vedení jsme do přestávky navýšili. Hráče jsem ale nabádal k tomu, abychom dále hráli aktivně, jak nám ukázalo utkání s Určicemi, dvoubrankový náskok ještě nemusí nic znamenat. Udělali jsme nějaká střídání. Druhý poločas jsme měli pevně v ruce. Soupeř jsme k ničemu nepustili, my navíc byli efektivní. Za výsledkem tentokrát stojí dřina hráčů. A cením si toho, že někteří hráli se sebezapřením, nemocní s horečkami, tak do utkání dali maximum."

více ...

Sokol Čechovice - Sokol Určice 3:3 (0:1) na PK 4:3

13.kolo

hráno v Čechovicích 27.10.2019
1:1 Běhal (Muzikant) 48.min., 2:1 Kolečkář penalta 63.min., 3:1 Kolečkář (Muzikant) 66.min.

O.Halouzka - Frys

Střídali: 58.min. Ján (O.Halouzka), 75.min. Petržela (Frys)

více ...

Sokol Bělotín - Sokol Čechovice 1:2 (1:1)

12.kolo

hráno v Bělotíně 19.10.2019
1:1 Š.Hanák přímý kop 35.min., 1:2 Walter (O.Halouzka) 56.min.

Klimeš

Veselý - Lakomý - Walter - Š.Hanák

Frys - Kolečkář - Muzikant - O.Halouzka

F.Halouzka - Běhal

Střídali: 74.min. Chmelík (F.Halouzka), 74.min. Petržela (O.Halouzka), 81.min. J.Klváček (Frys), 88.min. Frohn (Muzikant)

"V první řadě musím říct, že si vítězství nesmírně vážím. Nerodilo se lehce, a to i proto, že jsme měli problém vůbec poskládat sestavu. Chybělo nám hned sedm hráčů, z toho tři ze základní sestavy. První poločas jsme hráli dobře, byli jsme na soupeře nachystaní. Věděli jsme, že hrají z hlubokého obranného bloku, ze kterého vyrážejí do brejků nebo přečíslení. Bohužel jsme pak prohrávali 0:1. Kluky jsem nabádal, ať jsou v klidu, že je hodně času na vyrovnání. A to se povedlo velmi brzy díky Hanákovi, který pěkně překopl zeď při přímém kopu. Domácí pak poslali do hry ve II.půli Murína, který je takový jejich X faktor. Následně zjednodušili hru a začali prostě nakopávat  míče na něj. On je velmi důrazný a silný. Musím pochválit Waltera s Lakomým, že celý poločas uskákali, mohli jsme se na defenzivu spolehnout. Na 2:1 pak upravil Walter po rohu, kdy O.Halouzka vrátil míč před bránu. Připouštím ale, že při nás stálo sportovní štěstí. Soupeř dal tyčku a břevno. Druhý poločas jsme udrželi silou vůle. Ukázal se tak opět charakter mužstva. Vyzdvihnout musím za druhý poločas brankáře Klimeše, Lakomého a Waltera. Nesmím zapomenout ani na Petrželu, jemuž děkujeme, že nás přijel podpořit."

více ...

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 3:3 (1:2) na PK 4:3

11.kolo

hráno v Čechovicích 13.10.2019
1:2 Haluza (Muzikant) 27.min., 2:2 F.Halouzka (Kolečkář) 70.min., 3:3 Kolečkář penalta 91.min.

F.Halouzka - Muzikant

Střídali: 60.min. Veselý (O.Halouzka), 67.min. P.Zapletal I. (Frys), 85.min. Frohn (Muzikant)

"Ve mně se bijí dvě emoce a nevím, která je silnější ... Jednak je to kvůli průběhu zápasu, kdy jsme soupeři darovali dva góly. Musím na druhou stranu pochválit za morálně-volní vlastnosti. Podařilo se nám s Lipníkem dvakrát otočit zápas. V utkání jsme věděli, že má soupeř velmi kvalitního Kovaříka. Upozorňoval jsem na něj a on nám stejně dal tři góly. Dva jsme mu darovali: nejprve se podařilo se podskočit dlouhý nákop a byl z toho gól. Veselý se pak ocitl v jednoduché situaci, mohl dát jednoduchý balon do rukou. Ale nepodařilo se a byl z toho gól z nultého úhlu. Kovařík je prostě nadstandardní hráč, u kterého jsem říkal hráčům, že bude využívat všechny naše chyby. To se potvrdilo. Před poločasem snížil Haluza. V kabině jsem ale po dlouhé době zvýšil hlas. Ve druhém poločase jsme pak soupeře přišpendlili k jeho polovině. Na 2:2 vyrovnal Filip Halouzka, našel jej Kolečkář. Pak to už vypadalo na ztracený míč za stavu 2:3, ale Haluza šel srdnatě do souboje, byl v něm dřív a na golmanovi si vybojoval faul a penaltu, kterou Kolečkář proměnil. Utkání šlo do penalt, pomohl hodně Klimeš, který zneškodnil skvěle tu poslední, a získali jsme navíc bod. V utkání mě ale mrzí individuální chyby, stojí nás to dost sil. Nevím jak už hráče vést k větší odpovědnosti. Protože sportovní štěstí nám nemusí vydržet."