rozpis zápasů ball
zavřít
Vezeme 3 body z Kojetína !!! Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 1:4 (0:1) - F.Halouzka, Muzikant, Jahl, O.Halouzka.
Dohrávka dorostu : Sokol Čechovice - Sokol Chomoutov 0:0 (0:0) na PK 3:0
Starší žáci si "vyšlápli" i na vedoucí Olšany. Sokol Olšany - Sokol Čechovice 3:5 (2:4) - 3x Foukal, Kovařík, Kačur

ŽÁCI ml.

Změna tréninku

Ahoj Všem,

příští týden musím posunout tréninky.

Tréninky budou Středa a čtvrtek od 16,30-17,45.

 

Díky a když tak volejte 776040030.

Trenér Pavel Gréza

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Vaše zpráva:
Soubor:
 
antispamová ochrana: kod


     


tisk

Nominace Jeseník

Ahoj Všem,

odjezd hráčů v sobotu v 7,00 hod od zastávky v čechovicích.

Svačinu,pití,chrániče +veci do sprchy.

Hráči: Gréza,Váhala,Vičar,Svačina,Přidalová,Závodský,Macháček,Benek,Nerad,Rozehnal,Czopnik.

Předpokládaný návrat cca 16,00 hod.

více ...22.8.2019

Zahájení sezony 2019/2020

Ahoj Všem,

první trénink proběhne 15.8.2019 v Čechovicích od 16,30-17,45 hod.

Potom pojedme v modelu PO-UT-CT 16,30-17,45 hod.

Rozpis zápasů:

Sobota 24. 8. 2019 11:45
FK Jeseník - Sokol Čechovice
 

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:45
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 16:30
Sokol Čechovice - FK Nové Sady

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 11:15
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK Šternberk

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice

3. kolo

Středa 2. 10. 2019 16:00
Sokol Čechovice - FC Želatovice

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FK Slavonín - Sokol Čechovice

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - Slovan Černovír

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
Nezamyslice - Němčice - Sokol Čechovice

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Konice - Horní Štěpánov - Sokol Čechovice
 
 
 

 

 

 

více ...10.7.2019

Sobota 22.6.Nominace Němčice.

Sraz 8,15 v Němčicích na hřišti.

Nominace: Gréza,Foukal,Rozehnal,Závodský,Benek,Nerad,Pohanka,Vičar,Macháček,

Kačur,Šlézar,Žák,Moudrý,Svačina,Czopnik.

 

VE ČTVRTEK ZRUŠEN TRÉNINK.

OČEKÁVÁM VÁS PO 16,00 V AQUAPARKU.

Trenér.

více ...18.6.2019

Turnaj Němčice 22.6.2019

Ahoj Všem,

vkládám přehled na sobotu.

Sraz v Němčicích bude 8,15 hod.

Nominaci upřesním v úterý na tréninku.

 

Rozpis utkání - turnaj mladších žáků - 22. června 2019 – Němčice n. H

 

Utkání

Začátek

Výsledek

Určice x Němčice

9:00

 

Čechovice x Konice

9:00

 

Určice x Hněvotín

9:35

 

Němčice x Konice

9:35

 

Hněvotín x Němčice

10:10

 

Určice x Čechovice

10:10

 

Určice x Konice

10:45

 

Čechovice x Hněvotín

10:45

 

Konice x Hněvotín

11:20

 

Němčice x Čechovice

11:20

 

Vyhlášení výsledků turnaje 12:00

délka utkání 25 min

 

 

více ...17.6.2019
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí