Střídali : Smolka, Schuster, Borovský, Rotschedl, Krčal
Trenér : Petr Hájek
Asistent : Josef Sklenář
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

Ve středu 29.4. jsme odehráli na domácím hřišti  "utkání roku", přivítali jsme vedoucí tým tabulky, celek FK Jeseník. Soupeř měl na svém kontě o jeden bod víc + jeden zápas k dobru.

Z počátku střetnutí měli více ze hry hosté, kteří nám přitlačili na naší polovinu. Teprve v 9.minutě jsme se poprvé osmělili, když z dálky střílel těsně vedle Grulich. V 18.minutě letěl do našeho pokutového území nebezpečný centr, ale obraně se ho podařilo odhlavičkovat. 21.minuta přinesla pro hosty první tutovku, hlavička jejich útočníka šla těsně nad.  Do konce poločasu se pak již nic důležitého nestalo, Jeseník měl více ze hry, ale naše obrana v čele s brankářem Navrátilem, pracovala bezchybně.

Druhou půli začali hosté opět aktivně a ve 43.minutě nastřelili tyč. O chvíli později ale udeřilo na druhé straně. Trestný kop Dana Černého brankář hostí vyrazil jen před sebe, k němu se dostal Marek RŮŽIČKA a nekompromisně zavěsil - 1:0. Opařený Jeseník mohl ještě víc potrestat Grulich, ale těsně minul.    V 54.minutě byli hosté blízko  vyrovnaní, ale stáli při nás všichni svatí :-) a hlavička šla vedle. Tlak Jeseníku začal narůstat a nám se nedařilo dostat na delší čas na půli soupeře. V 60.minutě mohlo být vyrovnáno, ale rozhodčí branku neuznal a odpískal faul na domácího brankáře, což následně potvrdil i pomezní hostí. O chvíli později už viděli míč v síti všichni diváci v čechvické aréně, ale naštěstí se odrazil od břevna zpět do pole. Sílícímu náporu lepších hostí jsme až do konce odolali a po závěrečném hvizdu jsme si mohli vychutnat ovace od našich diváků

Sokol Čechovice - Slovan Černovír 3:1 (1:1)

17. kolo na hřišti v Čechovicích 25.4.2015
Branky :

1:0 Růžička (Černý), 2:1 Růžička, 3:1 Batěk (Černý)

Sestava :

Navrátil

Hájek -Batěk - F.Baroš - Frohn

více ...25.4.2015

Sokol Čechovice - FK Nové Sady 1:1 (1:1)

více ...22.4.2015

Sokol Čechovice - Sokol Lázně Velké Losiny 7:1 (3:0)

16. kolo na hřišti v Čechovicích 19.4.2015
Branky :

1:0 Růžička, 2:0 Rotschedl (Grulich), 3:0 Grulich (Černý), 4:1 Grulich penalta, 5:1 Růžička (Grulich), 6:1 Hájek (Černý), 7:1 F.Baroš (Růžička)

více ...19.4.2015

FC Želatovice - Sokol Čechovice 1:5 (1:1)

15. kolo na hřišti v Želatovicích 11.4.2015
Branky :

1:1 Vybíral (Černý), 1:2 Růžička (Rotschedl), 1:3 F.Baroš (Růžička), 1:4 Borovský (Růžička), 1:5 Grulich (Růžička)