ŽÁCI st.

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 7:0 (2:0)

11. kolo na hřišti v Čechovicích 19.10.2014
Branky :

1:0 Růžička, 2:0 Páleník (Schuster), 3:0 Černý pokutový kop, 4:0 Grulich (Černý), 5:0 Grulich (Výmola), 6:0 Grulichˇ(Černý), 7:0 Růžička (Grulich)

Magda Schusterová

SK Sulko Zábřeh - Sokol Čechovice 0:4 (0:0)

Střídali : Rotschedl, Krčál, Schuster

Bez 4 hráčů základní sestavy, podali naši hráči kvalitní výkon a po remízové první půli zvítězili 0:4.

více ...11.10.2014

Slovan Černovír - Sokol Čechovice 2:4 (1:1)

5. kolo na hřišti v Černovíru 8.10.2014 - dohrávka
Branky :

1:1 Růžička (Černý), 1:2 Borovský (Páleník), 1:3 Černý penalta, 2:4 Černý penalta

Sestava :

Pazdera

D.Baroš - Sklenář - Černý - Smolka

Páleník (K) - Růžička

Střídali : Rotschedl, Borovský, Krčál, Schuster, Grulich

Na hřišti v Černovíru jsme odehráli velkou bitvu s vítězným koncem. Bohužel se nedostavil delegovaný rozhodčí, takže utkání pískal rozhodčí "z lidu", ke kterému jsme měli několik výhrad zejména v první půli. Za stavu 1:1 nevyloučil hráče domácí, když Páleníka, který postupoval sám na brankaře, těsně před pokutovým území srazil domácí obránce. Ale protože rozhodčí neměl karty, hráče nechal na hřišti a nařídil trestný kop. Domácí se ujali v 8.minutě vedení, ale hned o 2 minuty později, vyrovnal RŮŽIČKA.

Utkání rozhodl minutu po přestávce střídající BOROVSKÝ, který   obešel ve vápně 2 hráče a vedle pravé tyčky zavěsil - 1:2. Ve 43.minutě jsme kopali penaltu za ruku ve vápně a ČERNÝ zvýšil na 1:3. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale nebylo. Domácí po rohu snížili na 2:3 a bylo zaděláno na drama. To ale v 59.minutě minutě rozřešil Páleník, dostal se do rychlého brejku, obešel i brankáře, který si ale pomohl faulem. Kopali jsme druhou penaltu a ČERNÝ ji opět promněnil 2:4. Tímto výsledkem těžký zápas i skončil.

více ...8.10.2014

Sokol Čechovice - Sokol Konice 1:1 (1:1)

Magda Schuster

V tomto utkání se opět projevilo rčení bývalého známého trenéra Tomáše Pospíchala, že "fotbal nemá logiku".  Prakticky celé utkání jsme soupeře k ničemu nepustili, měli jsme x-šancí, ale bohužel, když se nedá gól ani z nejvyloženějších šancí, nedá se vyhrát. Branku jsme vstřelili v první půli po pěkné individuální akci Jakuba Páleníka, který přihrál ideálně Jirkovi Hájkovi a ten se nemílil. Hosté pak z ojedinělé příležitosti, po chybě obránců, vyrovnali. A pak už začalo marné dobývání branky Konice.

více ...5.10.2014

Sokol Čechovice - Sokol Slavonín 11:0 (5:0)

8. kolo na hřišti v Čechovicích 1.10.2014
Branky :

1:0 Flajsar (Páleník), 2:0 Valdez penalta, 3:0 Sklenář (Růžička), 4:0 Flajsar (F.Baroš), 5:0 Flajsar (Černý), 6:0 Valdez, 7:0 Sklenář, 8:0 F.Baroš (Krčál), 9:0 F.Baroš (Páleník), 10:0 Valdez (Hájek), 11:0 Růžička (Flajsar)