1.FC Viktorie Přerov B - Sokol Čechovice 1:6 (0:2)

6.kolo hráno v Přerově dne 23.9.2017
0:1 Handl 13.min., 0:2 Skoumal 16.min, 1:3 Mucha 63.min., 1:4 Sedlák 74.min., 1:5 Mucha 73.min., 1:6 Halouzka 77.min.

Pekař

Sklenář - Bašný - Kumstát - Smolka

Sedlák - Halouzka - Hájek - Mucha

Handl - Skoumal

Střídali: Schuster, M.Vybíral,Valdez, T.Vybíral, Zápeca
Trenér: Martin Pytela

Tentokrát nejstarší čechovické mládežníky čekal duel v Přerově, konkrétně jsme se utkali s dorostenci z Viktorie Přerov „B“. Nutno dodat, že za domácí v krajském přeboru nastupuje výběr U16, tudíž se nelze moc divit faktu, že se jim ještě nepodařilo získat v dosavadním průběhu soutěže ani bod. Nicméně lehký zápas se očekávat nedal, jelikož všechny předešlé, co béčko „Viktorky“ odehrálo,  skončily prohrami o jednu, maximálně o dvě branky. Úvodní čtvrthodinka se Čechovicím vydařila. Sice Skoumal nejprve spálil dvě tutovky, ale radost všem fanouškům přinesl Handl, který placírkou krásně umístil svůj pokus pod břevno. Vše však mohlo být jinak, protože po chybě v defenzivě hosté z ojedinělého útoku trefili tyč. Následně se ke slovu dostal opět Skoumal, tentokrát již svou šanci proměnil a bylo to 0:2. Do poločasu se již skóre nezměnilo. Druhý poločas po neproměněné šanci hostů začali lépe domácí hráči a povedlo se jim i snížit. Pro Čechovice se zjevně jednalo o šok, jelikož v následujících deseti, možná patnácti minutách byly jasně horším celkem. K vidění byly nepochopitelné chyby, individuální zkraty a ztráty míče, z níž domácí velice nebezpečně zatápěli pod kotlem. Naštěstí bez úspěchu. Poté se již obrázek hry vrátil do stavu, na který se lépe dívalo všem, co přijeli podpořit čechovický Sokol. A tato změna se projevila i výsledkově. O krásné branky, kterým museli zatleskat i domácí, se postarali dvakrát Mucha, Halouzka a Sedlák. Viktorie tak doma podlehla Čechovicím 1:6.

Hodnocení trenéra: S nástupem do utkání jsem byl spokojen. Bylo důležité vstřelit úvodní branku a získat převahu na hřišti. Co se ovšem dělo v závěrečné pasáži prvního poločasu a začátku půle druhé, nepochopím. Soupeř by se sám k ničemu nepropracoval a my si mohli odehrát a užít pohodový zápas. Místo toho však nabídneme domácím několika chybami možnost vrátit se do zápasu. Ti toho využili a můžeme být jenom rádi, že se Přerovu nepodařilo vyrovnat. Po třetím gólu již hra vypadala tak, jak by měla po celý zápas. Tři body se však vezou domů a teď se musíme koncentrovat na zřejmě nejtěžší týden podzimu.

pokud to nejde, tak zde 25. 09. 2017 08:38
YouTube: Přerov B - Čechovice, kp U19, 23.9.2017
kamera Přerov-do třetice 25. 09. 2017 08:35
kamera Přerov-oprava 25. 09. 2017 08:32
kamera Přerov 25. 09. 2017 08:28