1.FC Viktorie Přerov - Sokol Čechovice 2:4 (1:3)

13.kolo hráno v Přerově dne 29.10.2016

0:1 Frohn 5.min., 0:2 Valdez penalta 19.min., 1:3 Handl (Frohn) 31.min., 2:4 Krčal (Navrátil) 80.min.

Navrátil

Schuster - Černý - Sklenář - D.Baroš

Frohn - F.Baroš - Valdez -Hájek

Růžička - Pátek

Střídali: 26.min. Handl (Pátek), 51.min. Smolka (D.Baroš),  75.min. Krčal (Frohn)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

Výborný výsledek  vybojovali naši mladší dorostenci v Přerově s pátým celkem tabulky. Po vítězství 4:2 si vezou 3 body.

Úvod zápasu byl jako z říše snů, v 5.minutě vystřelil z úhlu David FROHN a brankář domácích si míč "prakticky" hodil do brány 0:1. Byli jsme aktivní a Přerov tím byl zaskočen. V 19.minutě zvýšil na 0:2 z pokutového kopu Dan VALDEZ, který se kopal po faulu na Tomáše PÁTKA. Domácí se dostali do hry ve 25.min., když vstřelili branku po "nepříjemně" zahraném rohovém kopu 1:2. Ale naši borci odpověděli o pět minut později, když se po krásné akci a přihrávce Frohn trefil hlavou střídající Filip HANDL. Těsně před přestávkou předvedl několik vynikajích zákroků Dan Navrátil a tak v poločasové pauze byl stav 1:3.

Ve druhé půli nás domácí zatlačili, snížili na 2:3 a vyrovnání bylo na vlásku. Nicméně naši hráli na hranici možností, Dan Navrátil v bráně se překonával a přálo nám i to pověstné "štěstíčko" :-). Stav 2:3 platil až do poslední minuty, kdy se na rohový kop vydal i brankář Přerova. A kdyby mu to vyšlo, byl by hrdinou. Po rohu hlavičkoval do pravé šibenice, nicméně opět čaroval Navrátil. Míč chytil, rychle ho vykopl na půli, kde již číhal rychlonohý Lukáš KRČAL, který s míčem doběhl až do prázdné brány 2:4. Poté rozhodčí zápas ukončil a naši kluci mohli slavit 3 body.

Všichni hráči podali vynikající výkon a utkání perfektně odbojovali.