2.série: 2:1 domácí proměnili, 2:2 Halouzka
3.série: 2:2 domácí neproměnili, 3:2 Jahl
4.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Kolečkář

Střídali: 58.min. Walter (Matula), 72.min. Chmelík (Muzikant), 83.min. Jančík (Klváček)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Zápas jsme nezačali dobře a prvních dvacet minut jsme nehráli, co jsme chtěli a na co jsme se připravovali. Pak se hra vyrovnala a měli jsme i náznaky šancí, stejně tak ale i domácí měli dvě nebezpečné hlavičky. Po přestávce jsme začali domácí přehrávat a být nebezpečnější, zaslouženě jsme se ujali vedení po krásné brance Luďka Jahla z přímáku. Rozhodčí nám pak upřel jasnou penaltu a na druhé straně Haluzovi utekl Preisler, brankář jej fauloval, následovala jasná penalta a srovnání. Domácím docházely síly a my jsme třikrát v posledních deseti minutách měli nebezpečnou situaci, ale nedali jsme. Penalty jsou loterie a na nás se usmálo větší štěstí. Před zápasem bych dva body bral všemi deseti, v celém kontextu ale cítím ztrátu, přestože jsme rádi za dva body."