Střídali: 22.min. Novák (Jansa), 46.min. Hatle (Haluza), 77.min. Nejedlý (Muzikant)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučera pro Prostějovský Večerník :

"V rozestavění 4-3-2-1 jsme už kdysi hrávali, a protože nám hra vázne, chtěli jsme zhustit střed a získávat balony, dařilo se nám to tak půl na půl. Hřiště bylo připraveno velice kvalůitně a hrálo se vyrovnané derby. Dali jsme gól z penalty a měli jsme i další dvě tutovky, nejprve hlavou a pak jsme byli sami před brankářem. Domácí měli nějaké střely z dálky a rozhodující bylo asi jejich vyrovnání z rohu před přestávkou, vstup do druhé půle měl totiž soupeř lepší, my jsme se trochu dostali pod tlak a bohužel jsme z jedné situace dostali gól. Pak jsme Kostelec zatlačili a měli jsme optický tlak i jednu pološanci, v závěru jsme pak hru otevřeli a dostali jsme třetí gól. Situace u nás není růžová a chtěli jsme vyhrát, teď máme dva domácí zápasy a doufám, že oba vyhrajeme."