FC Želatovice - Sokol Čechovice 1:2 (1:1)

0:1 Šteigl (Lakomý) 15.min., 1:2 Halouzka (Zelina) 75.min.

Zelina - Walter - Šolín - Hanák

Muzikant - Lakomý - Novák - Veselý

Petržela - Šteigl

Střídali:

67.min. Halouzka (Lakomý), 82.min. Kopečný (Novák), 82.min. Haluza (Muzikant),  90.min. Sobota (Petržela)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Aleš Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Upozorňoval jsem hráče, že Želatovice jsou velmi kvalitním týmem, co je dobře vedený a nedoznává moc změn. A prakticky všichni hráči prošli akademií Přerova. My jsme si řekli, že vstoupíme aktivně do utkání. Dvakrát jsme šli sami na brankáře. Lakomý dobře předvídal zpětnou nahrávku, šel sám, ale nezakončil. Hned na to se Muzikant dostal individuálně před brankáře, ale také neuspěl. Trochu jsme tím domácí vzali vítr z plachet. Díky aktivní hře jsme šli díky Šteiglovi, který vystřelil zpoza šestnáctky, do vedení. Byli jsme dále aktivní a domácí jsme k ničemu nepustili. Jednou nás překonali dobrou nahrávkou za stopery, ale Peka snížil úhel a soupeř bránu přestřelil. Dostali jsme ale na 1:1, kdy jsme po chybě našeho brankáře, který váhal s rozehrávkou, gól. Byla to laciná branka. O poločase jsem toho ke svým svěřencům ani moc neměl, hra se mi líbila. Nabádal jsem hráče, aby byli opatrní a včas dostupovali soupeře. Domácí se prezentovali dobrou přechodovou fází. Druhou půli změnilo počasí, spustil se intenzivní déšť. Šlo se do mokrého terénu. I druhý poločas jsme odehráli solidně. Měli jsme dobré šance, které jsme nedokázali dohrát. V 60.minutě jsme šli do deseti, kdy Šolín za zmaření brankové šance šel do sprch. Šolínův faul byla jasná červená, tomu ale předcházel ofenzivní faul, právě na Šolína a nechápu, že to rozhodčí neviděli. Utočník toho faulu využil, dostal se před našeho hráče a následovala reakce faulem. Sáhli jsme tedy do sestavy, a dali jsme na hřiště Halouzku. Znovu jsme měli šťastnou ruku, kdy Halouzka dával na 2:1. Předcházela tomu rychlá situace na pravé straně, kdy Zelina zatáhl míč, vystřelil, trefil břevno a odražený míč přes hlavu nůžkami Halouzka uklidil na 1:2. Utkání by více slušela remíza, ale na to se historie neptá. Vyhrát na půdě Želatovic, to je skvělý výsledek."