rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Výsledková část

FK Brodek u Přerova - Sokol Čechovice 2:5 (2:4)

26. kolo na hřišti v Brodku dne 14.6.2015
Branky :

1:1 Hájek (Krčal), 2:2 F.Baroš (Rotschedl), 2:3 F.Baroš (Hájek), 2:4 Valdez přímý kop, 2:5 Grulich

Josef Sklenář

Jednalo se o klasický poslední zápas sezóny. Titul krajského přeborníka jsme získali už minulý týden, takže motivace hráčů byla o dost nižší. Naopak domácí se na nás chtěli vytáhnout, z počátku byli lepší a brzy se po chybě v obraně ujali vedení. Naštěstí se nám hned o minutu později podařilo Jirkou HÁJKEM vyrovnat. Brodek se pak opět dostal do vedení, které ale znovu nemělo dlouhé trvání a Filip BAROŠ srovnal. A vzápětí nás stejný hráč dostal do vedení. Těsně před koncem první půle se ještě trefil z přímého kopu Daniel VALDEZ.

Ve druhé půli už padla jen jedna branka, když se trefil Matěj GRULICH. I poslední jarní utkání jsme tak vyhráli, i když to byla z naší strany strašná "holomajzna", ale i takové zápasy se bohužel hrají.

Za jarní část jsem tedy ztratili body jen za 2 remízy, obě v domácím prostředí, ani jednou jsme neprohráli a zaslouženě jsme se tedy stali krajskými přeborníky.