2.kolo na hřišti v Hlubočkách dne 16.8.2014

Branky: 0:1 Drmola ( Halouzka ), 1:2 Kolečkář ( Varga ), 1:3 Halouzka ( Žídek )

J.Klváček – Halouzka

Sřídali: Frys ( A.Prášil ), Spálovský ( Žídek ), Chmelík ( J.Klváček )
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský večerník : „Jsem spokojen, potvrdili jsme úvodní vítězství. Bylo to sice trochu ubojované, ale cením si toho, hrálo se na malém hřišti a domácí měli větší a zkušenější hráče, zatímco my máme spíše menší a navíc nám chyběli Haluza a Matěj Klimeš. Byli jsme ale trpěliví a měli jsme i trochu štěstí, proto se nám podařilo dát na cizím hřišti tři góly. Vyšel nám začátek a už v osmé minutě po Halouzkově asistenci se trefil Drmola, kluci si ale mysleli, že to opět půjde lehce a budou dávat i další góly, takže přišlo uspokojení a domácí převzali otěže hry. Hlubočky se spoléhaly na nákopy, protože na vysoké trávě vázla kombinace a ve 28.minutě nepokrytý hráč srovnal. Od té doby to byl boj ve středu hřiště, my jsme se přizpůsobili a také jsme nakopávali. Deset minut před koncem se stejně jako proti Klenovicím trefil z dálky Kolečkář a pár minut na to si Halouzka v brejku položil brankáře a skóroval do prázdné branky. Nelze stále  hrát jen na krásu, to si necháváme až na domácí derby s Lipovou….(úsměv) „