Střídali : Handl, Pospíšil, V.Laurenčík, Svozil
Trenér : Petr Hájek
Asistent: Martin Pytela
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

První polovina utkání měla spíše pomalejší rozjezd – na podmáčeném hřišti se spíš hodně padalo, míč neposlouchal, klouzal, kluci si spíš zvykali na celkově těžký terén. Dařilo se nám rozehrávku soupeře přerušovat nebo úplně likvidovat, nepustili jsme je vůbec před bránu, naopak my jsme měli několik šancí, ale ty vždy skončili pádem útočníka.

Druhá polovina už byla otevřenější, více se kombinovalo a po gólu Dana  Baroše (patičkou),  naši výrazně soupeře přehrávali. Pěkně jsme kombinovali, napadali nahrávky a vytvořili si několik šancí, vyloženě „tutovek „, ale neproměnili jsme je.  Pak přišla jedna střela soupeře z dálky, tu naštěstí náš gólman tečoval takže šla mimo bránu. Celkově to byl pěkný zápas, obě mužstva chtěla hrát fotbal, ne nakopávanou.

Bylo to velmi příjemné dopoledne, plné sluníčka, navíc podpořené „kotlem čechovických fanoušků „ a skončilo pro nás radostně.

Okdaz na článek na stránkách FK Jeseník.

18.kolo hráno v Jeseníku 2.4.2016

0:1 Stískal

D.Klimeš

L.Kravák - Kiška - Jordán - Lachman

Foret - Šustr - Surma - Zatloukal

Stískal - Wolker

Střídal: 75.min. Halouzka (Stískal), 85.min. Bašný (Zatloukal)
Trenér: Karel Vlach
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

Na dalekou cestu do Jeseníku, jsme se vydali bez dvou opor týmu, Jirku Jančíka a Radka Mlčocha. Museli jsem si tedy vypomoci s hráči mladšího dorostu a do útoku nastopil druhý brankář Ondra Stískal. Celý první poločas jsme byli pod tlakem domácích hráčů, kteří se "usídlili" na naši polovinu. Měli i několik šancí, ale buď nás zachránilo břevno nebo výborné zákroky Davida Klimeše. My jsme měli asi jen jedinou vážnější šanci, a to nepřímý volný kop z malého vápna, ale nevytěžili jsme z této šance nic.

Začátek druhé půle šokoval domácí tým (a tím i náš celek :-) ). Do pokutového území dostal krásnou přihrávku "golman" Ondra STÍSKAL, první střelu mu ještě jesenický brankář vyrazil, ale opakovaný míč poslal již "Pítr Krauč" :-) :-)  do sítě 0:1. Branka v jejich síti domácí na chvíli zmrazila, ale po několika minutách nás opět zatlačili, nicméně tlak již nebyl tak silný jako v první půli. Největší příležitost měl Jeseník v 76.min., ale velkou šanci zastavila branková konstrukce. Poté nás několikrát zachránil David Kimi Klimeš a definitivní pojistku pro náš tým mohl přinést střídající Filip Halouzka, ale i on trefil tyč. Nicméně po několika minutách jsme se již mohli radovat ze zisku 3 bodů.  Byl to taktický a odbojovaný výkon od všech našich hráčů.