0:1 Páleník (Smolka), 0:2 Páleník (Borovský)

Střídali : Borovský, Grulich, Kopřiva
Trenéři : Petr Hájek
Vedoucí mužstva:

Josef Sklenář

Utkání s Jeseníkem začalo hned ve středu ráno, kdy jsme se dozvěděli, že brankář Dan Navrátil , který měl jet dnes  s námi, je zraněný a nepojede. Okamžitě jsme začali jednat a nakonec se díky všem zainteresováným podařilo sehnat Peťu Pazderu, který pan odchytal vynikající zápas. Výlet k nejvzdálenějšímu soupeři trval téměř 9 hodin, odjez byl stanoven na 12.00 hod.

Výhra mladších žáků i nám vlila sebevědomí a to se projevilo v 7.minutě, kdy se Kuba PÁLENÍK prosadil svou rychlostí a šajtlí okolo brankáře otevřel skóre. V první půli jsme měli my i domácí několik šancí, ale stav po 35 minutách byl 0:1. Druhý poločas začal stejně jako první, Kuba PÁLENÍK si narazil míč s Borovským, utekl obránci a vstřelil úplně stejný gól, jako ten první. Pak nás Jeseník sevřel a prakticky nás již do ničeho nepustil, byli jsme pod velkým tlakem, ale podržel nás brankář Pazdera. Kromě něj, hrál výborně Adam Rus a střelelec obou branek Jakub Páleník. Nicméně všichni hráči zápas parádně odmakali a po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli vyčerpaní, ale šťastní, slavit vítězství.