Růžička - Frohn

Střídali: 52.min. L.Kravák (Frohn), 68.min. Borovský (T.Vybíral), 76.min. Spurný (Hanák)
Trenér: Josef Sklenář
Vedoucí mužstva : Radovan Kravák

V první půli jsme za domácím týmem zaostávali v rychlosti i technice. Jedinou příležitost měl Franta Hanák, když se po rohovém kopu dostal ke střele, ale brankář domácích ji vyrazil. Jeseník se ujal vedení ve 35.minutě, když dalekonosná střela skončila v naší síti. I v druhém poločase byl Jeseník lepší a v 53.min. přidal druhou branku. Paradoxně druhý gól přinel oživění v naší hře a o pět minut později snížil po rohovém kopu hlavou Filip HALOUZKA. Bohužel ale vyrovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo a tak body z Jeseníku nevezeme.