FK Mohelnice - Sokol Čechovice 2:1 (1:1)

Veselý - Zelina - Walter - Hanák

Halouzka - Lakomý - Novák - Kadlec

Muzikant - Šteigl

Střídali:

53.min. Šolín (Hanák), 70.min. Kopečný (Kadlec),  85.min. Nejedlý (Novák), 85.min. Jurníček (Veselý)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Aleš Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"My jsme neodehráli dobré utkání. První půli jsme šli do vedení, kdy jsme skvěle vyřešili brejk. Po obraném rohu jsme vyjeli a učebnicově jsme zakončili brejk Šteiglem. Poločas se mi nelíbil, nebyli jsme v tomu utkání, chyběla mi tam emoce, nastavení a nabuzení hráčů. Neměl jsem z toho dobrý pocit. Po jednoduchém nákopu za obranu jsme se špatně zajistili, za nás se dostal útočník a vystřelil z levé strany křížnou střelou na zadní tyč. Myslím, že i brankář neměl čisté svědomí. Po dlouhé době jsme v kabině měli dusno. Hráčům jsem vytkl, že takhle tedy ne. Nelíbilo se mi, jak jsme hráli. Bohužel ve druhé půli jsme se nezlepšili. Hned ve 48.minutě jsme prohrávali 2:1. Po ojedinělé šanci soupeře. Gól dostat můžeme, ale dvakrát jsme mohli jednoduše odkopnout do zámezí, ale prováhali jsme to. Nevím, nad čím naši hráči přemýšleli. Soupeř byl agresivnější v tomhle momentu. Trochu jsme to přesklládali, snažili jsme se s výsledkem něco udělat. Výsledkem bylo, že jsme se dostali do velkých šancí. Bohužel jak Zelina, tak Walter netrefili bránu. Byly tam dvě šance, kdy se Šteigl skvěle uvolnil. Byl dvakrát sražen a píšťalka rozhodčího zůstala bohužel němá. Nevím, podle mě tam byl minimálně jeden moment penaltový. Myslím, že by tomu zápasu slyšela více remíza. Diváci moc fotbalu neviděli. Hrálo se na těžkém terénu. Soupeř byl na tohle nastavený, hrál jednoduše dopředu. Měl na středu vysoké, soubojové hráče, nebylo tam moc mezihry. My se soupeři přizpůsobovali."