FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:6 (2:3)

12.kolo

hráno ve Slavoníně dne 20.10.2018
1:1 Jahl (Novák) 14.min., 2:2 Matula 34.min., 2:3 Jahl (Kolečkář) 43.min., 2:4 Jahl (Kolečkář) 50.min., 2:5 Jahl 84.min., 2:6 Kolečkář (Jančík) 87.min.

P.Zapletal

Veselý - Lakomý - Haluza - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Matula - Chmelík

Jahl - Klváček

Střídali: 46.min. Běhal (Veselý), 59.min. Muzikant (Klváček), 64.min. Jančík (Matula), 86.min. Jano (Jahl)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Chtěl bych v první řadě pochválit všechny své svěřence, že zvládli tento náročný týden, kdy jsme během šesti dní odehráli tři těžká utkání. Ve všech třech utkáních jsme dokázali zvítězit, takže bych jim chtěl poděkovat. Jinak v dnešním utkání jsme vedli, ale domácí otočili vývoj dvěma rychlými góly. Naštěstí kvalitou a bojovností jsme stihli ještě do poločasu opět otočit. Ale s výkonem hráčů v první půli jsem nebyl moc spokojený, byly tam některé chyby, na které jsme se zaměřili o poločase. Věděli jsme, že Slavonín má druhé poločasy horší, takže jsme se na to zaměřili, nakonec jsme ve druhé půli dali tři branky a zápas už byl víceméně v naší režii. Trpělivou a poctivou hrou jsme přehráli soupeře. jsem rád, že ten náročný týden končí."