Branky: 0:1 A.Pospíšil přímý kop, 2:2 Foret ( Gerpl )

Wolker, Kiška, Bontempo, Mlčoch, Zapletal

Trenér: Jaroslav Liška
Vedouci družstva:

František Mikulka

V dnešním zápase jsme podali dobrý výkon, ale hlavně v prvním poločase jsme neproměnili řadu šancí, kdybychom o poločase vedli 1:4, tak by nikdo nemohl říct ani půl slova.
Bohužel naši střelci minuli dvakrát prázdnou branku. Je to velká škoda. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale opět branky dávali jen domácí, kteří měli u těchto gólů obrovské štěstí. To ale patří k fotbalu a nám nezbývá než soupeři pogratulovat ke třem bodům.
Teď nás čeká utkání v Havířově, který má plný počet bodů, ale připravíme se na to, abychom byly důstojným soupeřem.