4.série: 3:2 Š.Hanák nedal, 3:2 domácí neproměnili
5.série: 3:3 Koláček, 3:3 domácí neproměnili
6.série: 3:4 Walter, 4:4 domácí proměnili
7.série: 4:5 Muzikant, 4:5 Zelinka chytil

Střídali: 51.min. Polák (Zapletal I.), 72.min. Veselý(Hatle), 79.min. Halouzka (Kupka)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Jeli jsme k druhému týmu a bod bychom brali, takto jsem ale bod ztratili. V první půli jsme byli lepší , nepodařilo se nám ale dát gól ani z vyložených šancí. Po přestávce nás soupeř na dvacet minut trochu zatlačil a vytvořil si i jednu gólovku, my jsme se ale z brejku dostali do vedení a opět jsme měli navrch, v pětadevadesáté minutě ale soupeř po naší hrubé chybě srovnal, když jsme ztratili balon u jejich rohového praporku. Domácí mě herně zklamali, my jsme drželi balon a kombinovali po zemi, zdálo se, že jsme v tabulce na tom opačně. S výkonem jsem maximálně spokojen, kluci odehráli perfektní utkání - herně, takticky i nasazením. Celý zápas odehráli na hranici fyzičky."