rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Výsledková část

Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Čechovice B 1:2 (1:1)

Mladší žáci B - okresní přebor

1. kolo na hřišti v Brodku u PV 31.8.2014
Branky : 1:1 vlastní, 1:2 Burget
Sestava

Mikeš - Nesvadba, V.Laurenčík, V.Zabořil, Růžička, Zbořil, Burget, P.Macháň, Svoboda, Paar, Müller, J.Laurenčík, Zatloukal, Šálek, Š.Macháň, Šich

Trenér : Pavel Macháň - Radek Nesvadba
 Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Začátek hry byl vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila  drobné šance. Ve druhé polovině prvního poločasu měli naši hráči navrch, ale z jednoho útoku soupeře, po souboji o míč v pokutovém území, rozhodčí písknul faul a tím pádem penaltu proti nám. Domácí pokutový kop proměnili a vedli 1:0. Naši hráči se ale nevzdali a zabojovali. Ještě do konce poločasu srovnali po rohu vlstním gólem na 1:1. Druhý poločas naši začali špatně pohybem. Brzy se ale rozehráli a měli jsme mírně měli navrch. Zjednoho rychlého protiútoku dokázal Brodek potrestat  Michal BURGET a střelou ze střední vzdálenosti dal gól na 1:2. Domáci přidali na aktivní hře, naši se ale nedali a statečně odolávali. V závěru utkání jsme mohli dokonce rozhodnout, ale z penalty nastřelil Bohdan Paar bohužel jen břevno. Čechovice poté z pomocí golmana udrželi premiérové vítězství.