L.Kravák, Bílý, Synek, Lachman

Trenér: Jaroslav Liška
Vedoucí mužstva:

František Mikulka

Chtěli jsme do utkání vstoupit lépe, bohužel se to vůbec nepovedlo.První branku jsme si dali takřka sami, druhou jsme dostali vzápětí, a třetí v 18.minutě. To by zamávalo s každým mužstvem, natož s našimi mladíky. Pozice to byla těžká a soupeř vyrostl. Hostům  vyhovovalo, když měli prostor, mají na to rychlé hráče. Čekali na chyby a ty jsme dělali poměrně dost. Od 35.minuty to byla otázka, kolik to bude? V závěru byl ještě vyloučen Jirka Jančík, karta to byla naprosto zbytečná a zasloužená. Bohužel jsme přišli o dalšího hráče.