Sokol Čechovice - FKM Opatovice 1:1 (1:1)

25.kolo hráno v Čechovicích dne 5.6.2016

Střídali: 27.min. Novák (Němeček), 46.min. Klváček (Vodák), 46.min. Spálovský (Kupka), 67.min. Hanák (Jano).
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva : Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první byl takový nemastný z naší strany a soupeř se dostal do dvou šancí, z nichž jednu proměnil a dostal se do vedení. Druhou půli jsme naopak po bouřce v kabině začali velice dobře, kluci zabojovali a podařilo se nám alespoň vyrovnat. Tři gólovky jsme sice nedali, ale Peťa Haluza pak proměnil penaltu. Chtěli jsme se rozloučit vítězně, to se nám ale doma za celý půlrok nepodařilo. Kdybychom ovšem od začátku hráli jako po přestávce, tak bychom zvítězili. Na závěr sezóny se v Lipové pokusíme bodovat, domácí však hrají o postup a my jsme již zachráněni, takže můžeme duel odehrát v klidu. Tento půlrok ovšem nebyl optimální, získali jsme všehovšudy devět bodů."