rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Kiška - Wolker

Střídal: 63.min. Stískal (Zatloukal), 75.min. R.Kravák (Wolker)
Trenér: Karel Vlach
Vedoucí mužstva: Jiří Jančík

Úvod utkání byl vyrovnaný, ale bohužel okolo dvacáté minuty jsme dvakrát propadli v obraně a rázem to bylo 0:2. Ve 36.minutě jsme se konečně trefili i my, agilní Laďa KIŠKA snížil na 1:2. Nadále jsme se tlačili před havířovskou bránu, ale ...nic. A pak přišel trest, rychlý brejk a gól do šatny.

Ve druhé půli jsme se snažili s výsledkem něco udělat a to se povedlo opět v 55.min. KIŠKOVI, podél brankáře snížil na 2:3. Naši kluci ožili a vyrovnání bylo blízko. Bohužel branku jsme nedali my, ale hosté - 2:4. V samém závěru přidal Havířov ještě další 2 branky a odvezl si tak z Čechovic tři body. Výkon našich hráčů nebyl vůbec špatný, ale na body to i tentokráte nestačilo. Snad se nám podaří bodovat v Jeseníku.