rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Žídek – Halouzka

Střídali: Drmola (Haluza),  Zacpal (Frys), Chmelík (Jano), Ostratický (Žídek)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Jiří Jančík

Po čtyřech výhrách v řadě, přišlo v neděli vystřízlivění. Náměšť je pro náš tým velmi nepříjemný, houževnatý soupeř, který hraje řádně od podlahy a velmi jednoduše. Hráči dnes poznali, že fotbal bolí a pokud se chce uspět, musí se vždy a za každou cenu odmakat.

Hned v první minutě hosté zazlobili, naštěstí hlavička skončila těsně nad. Téměř z protiútoku se řítil zleva Halouzka na bránu, ale míč dobře netrefil, ale také z toho nic nebylo. To v 19.minutě už branka z první střely mezi tyče,  padla. Míč šel z pravé strany přes celou šíři, až nepokrytému levému útočníkovi a ten se přízemní ranou k levé tyči nemýlil – 0:1. Chvíli poté měli hosté další příležitost, ale Zelinka si poradil. Náš tým si do půle téměř žádnou šanci nevypracoval za zmínku stojí jen dalekonosná střela Halouzku těsně nad.

Ve druhé půli jsme byli blízko vyrovnání v 65.minutě, kdy byla před brankou hostí poměrně velká „skrumáž“ a obránci dvakrát vykopávali míč z brankové čáry. O pět minut později měl obří šanci střídající Ostratický, ale téměř dvoumetrového brankáře se mu přehodit nepodařilo. Poté jsme měl ještě jednu příležitost, ale branku by jsme dnes asi nedali. V závěru jsme otevřeli hru a soupeř nás velmi šikovným útočníkem v 89.minutě z brejku potrestal a zvýšil na 0:2. Bylo to dnes „den blbec“. Je třeba si z toho vzít ponaučení a tento výsledek se silným celkem Bělotína napravit. Každý zápas se musí odmakat naplno, nikdo se sám neporazí.

Hodnocení trenéra Jaroslav Klimeše pro Prostějovský Večerník :

„Náměšť nemá špatné mužstvo. Dostali jsme gól po chybě, pak to zavřeli a my jsme nakopávali, nebylo to nic pro oko diváka. Chtěli jsme hrát sice po zemi a o přestávce jsme k tomu kluky nabádali, že je to jediná cesta jak uspět, a záblesky tam byly, jenže nešlo to a gól bychom nedali ani do soudného dne. Táhli jsme ale dlouhou šnůru, včetně přípravy asi osmi výher v řadě. Něco tím končí, něco naopak začíná. Teď nás čeká Bělotín, to bude na hody dobrý špíl, my i oni chceme hrát fotbal.“