Sokol Čechovice - SK Protivanov 4:2 (1:2)

7.kolo

hráno v Čechovicích dne 16.9.2018
1:1 Halouzka (Jahl) 23.min., 2:2 Běhal (Matula) 62.min., 3:2 Novák (Jahl) 67.min., 4:2 Novák (Klváček) 90.min.

Klimeš

Běhal - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Lakomý - Kolečkář - Muzikant

Jahl - Halouzka

Střídali: 46.min. Matula (Walter), 62.min. Chmelík (Muzikant), 74.min. Klváček ( Jahl), 90.min. Jansa (Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Já bych hodnocení rozdělil na dvě části. V první řadě velká radost z výhry. Probíhaly zde hody, takže jsme rádi, že jsme divákům nabídli dobré utkání. První poločas jsme ale neodehráli dobře. Byli jsme všude pozdě a nedůrazní v osobních soubojích, takže jsme v poločase prohrávali. O poločase jsme si řekli, že musíme hrát trochu jinak a proběhlo nějaké střídání. Poté jsme byli trpělivý, lepší na míči, což jsme potvrdili góly a za druhý poločas si hráči určitě zaslouží pochvalu. Otočit takto zápas se nepovede pokaždé. Každopádně si musíme rozebrat ty góly, co jsme dostali po našich chybách, protože to se nesmí příště opakovat."