Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh 3:3 (1:1)

7.kolo hráno v Čechovicích dne 18.9.2016

1:1 D.Baroš (F.Baroš) 18.min., 2:3 D.Baroš (F.Baroš)  59.min.,  3:3 F.Baroš (Hájek) 61.min.

Navrátil

Schuster - Sklenář - D.Baroš - Černý

Frohn - F.Baroš - Valdez - Hájek

Růžička - Páleník

Střídali: 43.min. Handl (Černý), 50.min. Pátek (Růžička), 56.min. Smolka (Schuster)
Trenér: Petr Hájek
Asistent: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

Stejně jako u staršího dorostu, byl i tento zápas poměrně dramatický. Soupeř se ujal vedení po chybě v obraně v 10.min. , nicméně o osm minut později jsme zásluhou Dana BAROŠE vyrovnali. Hned po přestávce se Zábřeh opět ujal vedení a v 58.min. se trefil soupeř krásně po třetí. S našimi chlapci to nevypadalo to vůbec dobře, ale trvalo to jen minutu. Poté se trefil po rohovém kopu "zády" opět Dan BAROŠ - 2:3. Kluci se nevzdali a o dvě minuty později se pěkně individuálně uvolnil Filip BAROŠ a bylo to 3:3. Tento stav vydržel až do konce zápasu.