Sokol Čechovice - Sokol Konice 3:0 (0:0)

5.kolo

hráno v Čechovicích dne 4.9. 2022
1:0 Šteigl (Muzikant) 54.min., 2:0 Šteigl (Šolín) 62.min., 3:0 Veselý (Kopečný) 85.min.

Hradečný

Zelina - Studený - Šolín - Hanák

Muzikant - Lakomý - Novák - Kopečný

Petržela - Šteigl

Střídali:

33.min. Walter (Studený), 78.min. Valdez (Muzikant), 78.min. Veselý (Petržela), 85.min. Sobota (Kopečný)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Aleš Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Chtěli jsme se odrazit od kvalitního začátku, což se nám podařilo. Hned na začátku měl ale soupeř velkou šanci, kdy nás podržel Hradečný. Ze strany soupeře to bylo všechno. První půle se pak odehrávala v naší režii, byli jsme silnější na míči a vytvářeli jsme si šance. Třeba Šteigl šel sám na bránu, ale nedal. Pokračovali jsme v trendu neproměňování šancí, na které jsme doplatili minulý týden v Kostelci. V poločase jsme si k tomu řekli. Ani jsem neměl moc výhrad spíš doporučení, hra byla celkem slušná. Prolomili jsme to, když Muzikant stihl zdánlivě ztracený míč, nacentroval a Šteigl hlavou o zem skóroval. Druhý gól dal opět Šteigl, když dostal krásnou nahrávku mezi stopery od Šolína a přehodil krásně golmána. A poslední gól vstřelil ze závaru Veselý. Soupeř nebyl odevzdaný, za stavu nás dvakrát podržel Hradečný, kdy nám problémy dělal zejména hbitý Jašíček. Ten byl nejnebezpečnějším hráčem soupeře. Dávali jsme mu až moc prostoru."