Sokol Čechovice - Sokol Opatovice 6:1 (4:0)

9.kolo

hráno v Čechovicích 4.10. 2020
1:0 F.Halouzka penalta 1.min., 2:0 Jurníček (Petržela) 31.min., 3:0 vlastní 36.min., 4:0 Petržela (Valdez) 39.min., 5:1 Haluza (Petržela) 73.min., 6:1 Walter (Muzikant) 87.min.

Sedlařík

Běhal - Jurníček - Lakomý - Hanák

Valdez - Kolečkář - Petržela - Muzikant

F.Halouzka - O.Halouzka

Střídali: 46.min. Pospíšil (Hanák), 46.min. Walter (O.Halouzka), 69.min. Haluza (F.Halouzka), 73.min. Hatle (Petržela), 75.min. Veselý (Běhal)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Jsem strašně rád, že jsme zvítězili nad tímto souppeřem. Začalo to tím, že Muzikant výborně na straně vyřešil souboj. Byla z toho penalta a gól. Pak jsme vypadli z role, chybovali jsme. Sedlařík nás však podržel. Do poločasu se nám povedlo navýšit skóre. V poločase jsme udělali dvě střídání, chtěli jsme to ještě trochu oživit. V hlavě se ale našim hráčům usadil výsledek, mysleli si, že to bude v klidu. Ale soupeř snížil. Až v závěru se prosadili střídající hráči, Haluza dostal krásnou nahrávku od Petržely a velmi dobře vyřešil situaci. Muzikant zase po individuálce našel centrem Waltera. Soupeř pak nic neměl, po sedmdesáté minutě to bylo v klidu. Ve druhém poločase ale chyběla našemu týmu větší kvalita a dominance na míči. Vedení jsme podcenili a mysleli si, že se nic nemůže stát. Ofenziva ale zahrála super. Nyní nás ale čekají tři zápasy se soupeři z první pětky. Tato utkání nám nastaví zrcadlo."