Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 3:3 (1:2) na PK 4:3

11.kolo

hráno v Čechovicích 13.10.2019
1:2 Haluza (Muzikant) 27.min., 2:2 F.Halouzka (Kolečkář) 70.min., 3:3 Kolečkář penalta 91.min.

F.Halouzka - Muzikant

Střídali: 60.min. Veselý (O.Halouzka), 67.min. P.Zapletal I. (Frys), 85.min. Frohn (Muzikant)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Ve mně se bijí dvě emoce a nevím, která je silnější ... Jednak je to kvůli průběhu zápasu, kdy jsme soupeři darovali dva góly. Musím na druhou stranu pochválit za morálně-volní vlastnosti. Podařilo se nám s Lipníkem dvakrát otočit zápas. V utkání jsme věděli, že má soupeř velmi kvalitního Kovaříka. Upozorňoval jsem na něj a on nám stejně dal tři góly. Dva jsme mu darovali: nejprve se podařilo se podskočit dlouhý nákop a byl z toho gól. Veselý se pak ocitl v jednoduché situaci, mohl dát jednoduchý balon do rukou. Ale nepodařilo se a byl z toho gól z nultého úhlu. Kovařík je prostě nadstandardní hráč, u kterého jsem říkal hráčům, že bude využívat všechny naše chyby. To se potvrdilo. Před poločasem snížil Haluza. V kabině jsem ale po dlouhé době zvýšil hlas. Ve druhém poločase jsme pak soupeře přišpendlili k jeho polovině. Na 2:2 vyrovnal Filip Halouzka, našel jej Kolečkář. Pak to už vypadalo na ztracený míč za stavu 2:3, ale Haluza šel srdnatě do souboje, byl v něm dřív a na golmanovi si vybojoval faul a penaltu, kterou Kolečkář proměnil. Utkání šlo do penalt, pomohl hodně Klimeš, který zneškodnil skvěle tu poslední, a získali jsme navíc bod. V utkání mě ale mrzí individuální chyby, stojí nás to dost sil. Nevím jak už hráče vést k větší odpovědnosti. Protože sportovní štěstí nám nemusí vydržet."