Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 6:3 (4:3)

18.kolo

hráno v Čechovicích dne 1.5. 2022
1:0 Lakomý (Muzikant) 8.min., 2:0 Šteigl 12.min., 3:3 Kadlec (Jurníček) 34.min., 4:3 Šteigl penalta 42.min., 5:3 Halouzka (Veselý) 60.min., 6:3 Jurníček (Šteigl) 68.min.

Klimeš

Veselý - Jurníček - Walter - Šolín

Kadlec - Lakomý - Novák - Muzikant

Šteigl - Halouzka

Střídali:

75.min. Bezecný (Muzikant), 75.min. Pospíšil (Šteigl), 85.min. Sobota (Halouzka)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Přiznávám se, že nejsem ten typ trenéra, který má rád divoké výsledky. Radši bych vyhrál 2:0 než 6:3. Nicméně jsem za výsledek moc rád. Protože nás čeká pauza, vytyčili jsme si půljarní cíl. Řekli jsme si, že se chceme dostat na nějakou bodovou metu. Což se nám podařilo. Cesta k víkendové výhře ale byla zbytečně složitá. Měli jsme nadstandardní vstup do utkání, kdy jsme vedli ve 12.minutě 2:0,, nastřelili jsme břevno a neproměnili šanci Šteiglem. Soupeř nás za tuto naši nekvalitu začal trestat brutálním způsobem. Zničeho nic odskočil do vedení 3:2. My jsme měli hodně co dělat, musel jsem hráče koučovat, abychom se zklidnili a dali znovu do hry řád. Naštěstí se to podařilo. Do poločasu jsme otočili skóre na 4:3. Poločasová porada byla jednoduchá, krátká. Hráče jsem nabádal, abychom nedopustili, aby se soupeř nadechl. Abychom stále hráli vytrvale a aktivně, pokusili se ideálně rozdíl ve skóre navýšit. Do druhé půle jsme naskočili velice zdařili. S pátým gólem z hráčů spadla nervozita, nějaký blok a najednou nás bylo plné hřiště. Dobře jsme drželi míč a šablony cvičené v tréninku jsem na hřišti viděl. Což mě jako trenéra velmi těší. Obě dvě branky padly po krásných situacích. V defenzívě jsme se polepšili a soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Skvěle fungovala obrana Jurníček-Walter, ve druhé půli neprohráli souboj s hráči jako je Kovařík. Výsledkem je tříbrankové vítězství. Šest branek před domácím publikem, to je skvělé. Mrzí mě tři obdržené góly, protože si myslím, že góly, co jsme dostali, byly z řad zbytečných a hloupých. Ale fotbal je o chybách. Situaci si musíme rozebrat u videa."