Sokol Lázně Velké Losiny - Sokol Čechovice 0:6 (0:3)

3. kolo na hřišti ve Velkých Losinách 7.9.2014
Branky :

0:1 Černý penalta, 0:2 Borovský (Valdez), 0:3 Výmola (Grulich), 0:4 Černý přímý kop, 0:5 Hájek (Borovský), 0:6 Černý přímý kop

Josef Sklenář

Zápas v podhůří Jeseníků se odehrál za krásného letního počasí. Úvod byl vyrovnaný, zpočátku nám vysocí hráči soupeře dělali problémy, ale naštěstí vše vyřešila obrana nebo brankář Pazdera. Až přišla 25.minuta a ruka domácího obránce v pokutovém území. K penaltě se postavil Dan ČERNÝ a střelou k levé tyči otevřel skóre 0:1. O chvíli později se tečovanou střelou prosadil navrátilec BOROVSKÝ - 0:2. A do poločasu přidal ještě třetí branku VÝMOLA.

Ve druhé půli jsme už domácím moc nepovolili, obrana hrála odpovědně a naopak jsme přidali ještě další tři branky. Dvakrát se trefil z přímých kopů ČERNÝ a šestou branku dal HÁJEK.

Byl to dobře odehraný zápas, ve kterém jsme si vypracovali daleko víc šancí, ale trenérovi chyběla mezihra a kombinace. Takže rezervy ve hře ještě jsou.