Tatran Litovel - Sokol Čechovice 0:1 (0:1)

Zelina - Studený - Walter - Šolín

Halouzka - Lakomý - Novák - Hanák

Šteigl - Muzikant

Střídali:

33.min. Petržela (Novák), 68.min. Kopečný (Hanák), 68.min. Luža (Muzikant), 83.min. Haluza (Halouzka), 83.min. Veselý (Šteigl)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Aleš Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

" Věděli jsme, že současná Litovel a loňská jsou dva odlišné celky. Z utkání jsme proto měli respekt. Měli jsme ale velmi dobrý vstup do utkání a v prvním poločase jsme byli určitě lepším týmem, vytvářeli jsme si šance po stranách. Po jedné z těchto akcí po trase Šolín, Šteigl, Hanák jsme šli do vedení, když se Štěpán trefil krásně na přední tyč. S druhým poločase už taková spokojenost nepanovala. Obraz hry se změnil. My jsme se přizpůsobili hře domácího soupeře, který se snažil hrát jednoduše a hned všechno cpal vzduchem za obranu. Velkou pochvalu za svůj výkon zaslouží celá obranná čtveřice a Lakomý, kteří vše poctivě odskákali a nepustili soupeře do vyložené šance. Poslední minuty byly sice hektičtější, ale silou vůle jsme dokázali vše ustát. Mrzí mě však, jak jsme druhou půli zahráli, když jsme se zbytečně přizpůsobili, ale tři body a jsme za ně opravdu rádi."