rozpis zápasů ball
zavřít
Áčko prohrálo jasně v Beňově 4:1 - Kolečkář.
Dorost vysoko porazil 1.HFK Olomouc B 6:1 - 2x Skoumal, Valdez, Frohn, Bašný, Spurný.
Béčko zvítězilo v Brodku u Prostějova 0:1 brankou Jodla.

Jahl - Chmelík

Střídali: 78.min. Hejduk (Chmelík), 88.min. Haluza (Kolečkář)
Trenér: Evžen Kučera
Asistenti: Marek Začal a Petr Hodulák
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Proti vedoucímu mužstvu tabulky podalo naše mladé mužstvo velmi bojovný výkon, nicméně na body to nestačilo. Lutín byl celý první poločas lepším mužstvem a přitlačil nás na naši polovinu. Ve 21.minutě rozehráli hosté roh na šestnástku, kde byl připraven jejich kapitán ke střele, která byla bohužel tečována tak, že skončila v naší síti -  0:1. O osm minut později stříleli hosté těsně vedle z přímého kopu. My jsme měli velkou příležitost ve 41.min., ale trestňák Kolečkáře minul levou  tyč.

Druhou branku přidali hosté v 61.minutě, ale o chvíli později jsme se dostali opět do hry. Jahl pěkně připravil míč pro Chmelíka, ten ho přihrál KOLEČKÁŘOVI a jeho střela skončila v síti. Od této chvíle jsme byli Lutínu vyrovnaným soupeřem, ale vyrovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo. Bohužel v 90.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Radek Jano.

Za krásného jarního počasí přihlíželo prvnímu utkaní cca 250 diváků.

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Jsem maximálně spokojený s bojovností i nasazením a jsem na kluky hrdý. Odehráli velice kvalitní utkání a podle mě si zasloužili minimálně remízu. Bohužel jsem ale o gól prohráli, o čemž rozhodla trojice Nejezchleb, Skopalík, Los. Tyto kluky mám rád, něco jsme spolu prožili, ale teď už to jsou soupeři. Před zápasem jsem měl obavy, věděl jsem ale, že proti silným mužstvům jsme schopni odehrát dobré utkání a problémy máme spíše s těmi slabšími. Náš jediný gól dal Kolečkář, když Jahl prošel u lajny přes tři hráče, předal Chmelíkovi a Bořa našel Fanu samotného před brankářem. Doufám, že tento výkon kluky povzbudí a vezmou si z něj ponaučení, při troše štěstí jsem mohli bodovat."

Stískal - Wolker

Střídal: 75.min. Halouzka (Stískal), 85.min. Bašný (Zatloukal)
Trenér: Karel Vlach
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

Na dalekou cestu do Jeseníku, jsme se vydali bez dvou opor týmu, Jirku Jančíka a Radka Mlčocha. Museli jsem si tedy vypomoci s hráči mladšího dorostu a do útoku nastoupil druhý brankář Ondra Stískal. Celý první poločas jsme byli pod tlakem domácích hráčů, kteří se "usídlili" na naší polovině. Měli i několik šancí, ale buď nás zachránilo břevno nebo výborné zákroky Davida Klimeše. My jsme měli asi jen jedinou vážnější šanci, a to nepřímý volný kop z malého vápna, ale nevytěžili jsme z této šance nic.

Začátek druhé půle šokoval domácí tým (a tím i náš celek :-) ). Do pokutového území dostal krásnou přihrávku "golman" Ondra STÍSKAL, první střelu mu ještě jesenický brankář vyrazil, ale opakovaný míč poslal již "Pítr Krauč" :-) :-)  do sítě 0:1. Branka v jejich síti domácí na chvíli zmrazila, ale po několika minutách nás opět zatlačili, nicméně tlak již nebyl tak silný jako v první půli. Největší příležitost měl Jeseník v 76.min., ale velkou šanci zastavila branková konstrukce. Poté nás několikrát zachránil David Kimi Klimeš a definitivní pojistku pro náš tým mohl přinést střídající Filip Halouzka, ale i on trefil tyč. Nicméně po několika minutách jsme se již mohli radovat ze zisku 3 bodů.  Byl to taktický a odbojovaný výkon od všech našich hráčů.

více ...

V.ročník turnaje přípravek ročníku 2008 - 30.4.2016

V.ročník turnaje přípravek

O pohár náměstka primátora Města Prostějova
Mgr.Jiřího Pospíšila

Termín : sobota 30.4.2016 od 9.00 hod. do cca 16.00 hod.

Kategorie : přípravka ročníku 2008 a mladší

Hrací systém : dvě skupiny po pěti týmech, následně zápasy o umístění

Účastníci turnaje : 1.SK Prostějov "černá", 1.SK Prostějov "modrá", SK Sigma Olomouc, Sokol Mostkovice, FK Nový Jičín, SK Líšeň, MFK Vyškov, MSK Břeclav, Slavie Opava, Sokol Čechovice.

více ...

Mladší dorost : Sokol Čechovice - MFK Havířov 5:3 (2:2)

17.kolo hráno v Čechovicích dne 27.3.2016
Branky:

1:1 Růžička (Bašný), 2:2 Bašný (Frohn), 3:2 Bašný (Hruban), 4:2 Růžička (Vybíral), 5:3 Halouzka (Bašný)