rozpis zápasů ball
zavřít
Sokol Čechovice - Sokol Určice 3:1 (2:0) - Haluza, Walter, Kolečkář.
V posledním utkání sezóny jsme prohráli. S.Čechovice - S.Kojetín 0:1 (0:0)
Béčko prohrálo velkým rozdílem v Brodku u Konice - 8:1 (2:0). jedinou branku vstřelil Jančík.

Výsledková část

FK Nové Sady - Sokol Čechovice 5:5 (3:3) na PK 1:4

12.kolo hráno v Nových Sadech dne 22.10.2017
Branky: 2:1 Halouzka 18.min., 2:2 Valdez 22.min. ,3:3 Sedlák 28.min, 3:4 Mucha 55.min., 4:5 Mucha 64.min.

Trenér: Martin Pytela

Po dvou domácích výhrách dorost vyrazil bojovat do Nových Sadů. Nedá se však říct, že by se jednalo o fotbalový zápas. Devadesát minut v této části Olomouce připomínalo spíše nějaký zatím nepojmenovaný sport odehrávající se v bahně. Terén, na kterém se hrálo, byl slušně řečeno naprosto neregulérní. Zarážející je, že vedlejší hřiště určené místnímu mužskému výběru bylo v perfektním stavu a bylo téměř jisté, že by ho jeden dorostenecký mač nerozbil. Prvních 15 minut přineslo dva momenty. Jednak regulérní gól domácích, poté také one man show místního „praporčíka“, kterému by měli snížit hodnost. Domácí hráč rozehrál rohový kop, Zápeca míč vyrazil a onen muž omylem držící praporek pomezního sudího signalizoval, že míč byl v bráně. Bohužel tato shoda okolností vedla ke stavu 2:0. Naštěstí se čechovičtí oklepali a do poločasu vyrovnali, a to nejen na 2:2, ale také následně na 3:3 zásluhou Halouzky (penalta), Valdeze a Sedláka. Druhý poločas kromě ještě horších podmínek přinesl nejprve skvělý nástup hostů, když s výpomocí Frohna a Skoumala domácí dotlačili míč do vlastní sítě. Následovalo vyrovnání, opětovné vedení Čechovic díky Skoumalovi a nakonec branku domácího kanonýra na konečných 5:5. Šlo se tedy na pokutové kopy, které díky skvělým zákrokům Zápecy a bezchybným střelcům zvládly lépe Čechovice a připsaly si tak třetí výhru v řadě.

Hodnocení trenéra: Zápas nikoho nemohl bavit, přitom se mohlo jednat o dobré střetnutí dvou kvalitních mužstev. Lidé fotbal dělající by se konečně měli chytit za nos a uvědomit si, že fotbal se prostě na trávě hraje, že vzorky z hřiště se neposílají do různých soutěží trávníkářů. Já bych se styděl poslat na takové hřiště dobytek a prasata. Ostuda. Velká ostuda. Samotný zápas byl jen o tom, kdo dál dokopne a najde lepší stopu v bahně. Hrůza. Alespoň, že se nám poprvé podařilo uspět v penaltovém rozstřelu.

tisk

Sokol Čechovice - FK Šternberk 9:0 (5:0)

11.kolo hráno v Čechovicích dne 22.10.2017
Branky: 1:0 Sedlák 4.min., 2:0 Halouzka 15.min, 3:0 Skoumal 26.min., 4:0 Mucha 29.min., 5:0 Halouzka 38.min., 6:0 Halouzka 59.min., 7:0 Kumstát 71.min., 8:0 Spurný 86.min., 9:0 Smolka 87.min.
Sestava:

Zápeca

Sedlák - Halouzka - Hájek - Valdez

Střídali: Schuster, M.Vybíral, Frohn, Bašný, Spurný, Handl
více ...

Sokol Čechovice - 1.HFK Olomouc 6:0 (2:0)

10.kolo hráno v Čechovicích dne 15.10.2017
Branky:
1:0 Skoumal 10.min., 2:0 Skoumal 15.min, 3:0 Valdez 62.min., 4:0 Bašný 73.min., 5:0 Frohn 77.min., 6:0 Spurný 86.min.

Střídali: Handl, T.Vybíral

Další těžký zápas odehráli dorostenci v Mohelnici, kde je čekal druhý celek tabulky. Vstup do zápasu měli lepší hosté, ovšem nic více než náznaky šancí z toho nevzešlo. Naopak po křídelní akci domácích a zakončení z hranice vápna se vedení ujala Mohelnice. Do poločasu mohli přítomní vidět především tuhý boj okolo středového kruhu a obrovskou šanci Skoumala, kterého však domácí gólman skvěle vychytal. Druhé dějství začalo pro čechovické nešťastně, když po zaváhání Zápecy a přesné střele domácího exekutora došlo podruhé k rozvlnění sítě a průběžnému vedení Mohelnice 2:0. Následovala však znatelná proměna Čechovic, z níž nemohlo pramenit nic jiného než snížení po krásné kombinaci tria Vybíral T. - Handl – Valdez. Velké nasazení přineslo i vyrovnávací branku po individuální akci Muchy, kdy branku vstřelil Skoumal. Do konce zápasu již ke změně skóre nedošlo a následovaly pokutové kopy. V nich se neprosadil Valdez a Tomáš Vybíral, na druhé straně si Pekař s domácími střelci poradit nedokázal.

Hodnocení trenéra: „Výborný vstup plný nasazení a snahy bohužel gólový efekt nepřinesl a byli jsme to opět my, kdo musel dotahovat. Po druhém gólu jsme se však zmátořili a předvedli skvělých 30 minut, kdy fungovalo vše tak, jak má. Škoda toho, že jsme v penaltovém rozstřelu nedokázali přidat bonusový bod. Fotbal to byl v Mohelnici velice slušný.